Skocz do zawartości

Telewizor


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ojciec zdecydował się na Samsunga 6 serii :)

No to wracam do tematu audio przez HDMI. Podłączam swój lapek pod mojego Sharpa 32", dźwięk nie działa (TV ustawione jako urządzenie domyślne w ustawieniach audio). Kumpel_nr_1 podłącza swojego lapka pod mój TV - dźwięk działa. Kumpel_nr_2 podłącza swojego lapka pod mój TV - dźwięk nie działa. Po tygodniu kumpel_nr_2 formatuje kompa, po podłączeniu do TV - dźwięk działa. Ja robię (tak jak on zrobił) aktualizację wszystkich sterowników na moim lapku do najnowszych wersji pewnym programem. Po podłączeniu dźwięk z mojego lapka nadal nie działa na TV. Wracam do domu, podłączam się tym samym kablem pod telewizor ojca i staje się cud - z TV płynie dźwięk..

Karta graficzna to Radeon HD5650.

Pytanie: co jeszcze mogę zrobić, żeby dźwięk z mojego laptopa leciał przez głośniki mojego Sharpa?

Odnośnik do komentarza

No to wracam do tematu audio przez HDMI. Podłączam swój lapek pod mojego Sharpa 32", dźwięk nie działa (TV ustawione jako urządzenie domyślne w ustawieniach audio). Kumpel_nr_1 podłącza swojego lapka pod mój TV - dźwięk działa. Kumpel_nr_2 podłącza swojego lapka pod mój TV - dźwięk nie działa. Po tygodniu kumpel_nr_2 formatuje kompa, po podłączeniu do TV - dźwięk działa. Ja robię (tak jak on zrobił) aktualizację wszystkich sterowników na moim lapku do najnowszych wersji pewnym programem. Po podłączeniu dźwięk z mojego lapka nadal nie działa na TV. Wracam do domu, podłączam się tym samym kablem pod telewizor ojca i staje się cud - z TV płynie dźwięk..

 

Karta graficzna to Radeon HD5650.

 

Pytanie: co jeszcze mogę zrobić, żeby dźwięk z mojego laptopa leciał przez głośniki mojego Sharpa?

1) format

2) ręczna instalacja sterowników ze strony producenta bądź z płytki dołączonej do lapka

3) programy do instalacji/aktualizacji sterowników wszystkich jakie są sieją popłoch w rejestrze i ogólnie robią "burdel" w systemie

 

tv jak sam napisałeś jest sprawny, skoro inny laptop może na niego puszczać dźwięk, problem leży po Twojej stronie. To że na jednym tv działa, na innym nie, to też świadczy o burdlu w drajversach

Odnośnik do komentarza

Okej, dzięki wielkie! A coś bez internetu? Bo jest on kompletnie zbędny, mama nie będzie korzystać.

ciężko tutaj znaleźć coś innego niż jakiś leżak magazynowy, teraz jest to po prostu standard

odwiedzisz mamunie to nie będziesz kurwić, że co to za tv bez smart tv ;)

 

 

Jakis najwyklejszy, czy tez warto na cos zwrocic uwage?

na grubość profilu, widziałem swojego czasu takie wynalazki, które trzymały tv "na słowo honoru"
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

2-3 metry byłyby az nadto ;) 1,5m pewnie by tez spokojnie styklo.

Polecisz jakis konkretny w jak najnzszej cenie? (do stowki?) Najlepiej z euro albo neo, bo gdzies tam zamowie.


albo i http://www.electro.pl/products.php?sphrase=UE40F6320+&szukaj= tutaj, bo widze, ze sporo taniej :-k

 

http://www.electro.pl/Kabel_HAMA_HDMI_HDMI_2m_bialy-s130691.html

http://www.electro.pl/Kabel_HAMA_HDMI_HDMI_1_5m-s241137.html

?

Odnośnik do komentarza

koleżeńska rada, więcej pisać nie zamierzam

 

producent znasz, szukaj w euro/neo co za problem kabel kupić sklep obok ?

 

te co pokazałeś to moim zdaniem przepłata, mam vivanco 3m, dałem za niego bodaj 59zł w saturnie pół roku temu, nie plącze sie, nie zbiera szumów z innych urządzeń i ma dobry oplot

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...