Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, me_who napisał:

No cuda panie, wszystko na nie :D Nawet fakt, że kikimora nazywa się kikimora jest wadą serialu xD

 

No i nie chciało się państwu sprawdzić czy miasto to Blaviken czy Blevicum, czy bard ma jakieś imię oraz że Yennefer to nie Yennifer.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

O, dopiero ogarnąłem, że Trump może wylecieć z urzędu :o Jak rozumiem teraz senat musi zaakceptować impeachment, czy to się wydarzy? Bo coś mi wczoraj w wiadomościach mignęło, że tam chyba ma głównie zwolenników?


Nie ma szans. W Senacie potrzeba 2/3 głosów, a tam Republikanie mają większość, a w Izbie Reprezentantów wszyscy zagłosowali solidarnie za Trumpem. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie zacytować niejakiego Szczerka, który co prawda podsumowuje sytuację wokół sądów w Polsce, ale niesie za sobą przesłanie bardziej ogólne, nawet w kontekście Trumpa - czym dziś jest prawda, kto decyduje co jest prawdą i ile jest to warte :/ 

 



W sumie walenie po PiSie jest już nudne i zbyt oczywiste, ale chyba właśnie dlatego najbardziej bezczelne wały dokonywane są już bez żadnej przykrywki, na oczach wszystkich: sąd mówi, że coś co robisz mu się nie podoba bo jest wbrew prawu, a ty mówisz, że sąd ci się nie podoba i niech spieprza, i robisz dalej to co robisz wbrew prawu. To jest bardzo polskie, bo na tym polegała szlachecka anarchia, ale ty akurat nazywasz się Prawo i Sprawiedliwość :D

I w zasadzie na nikim to już nie robi wrażenia, mimo, że sytuacja przypomina tę, w której ksiądz gwałci dziecko na oczach rodziny i mówi, że gwałt jest zły, a rodzina czeka aż skończy, żeby wręczyć mu kopertę i pozwolić się pobłogosławić

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, lad napisał:

@Pulek, kolego wymyśl mi klub do grania w FM. Bo na razie sobie naparzałem testowo, a teraz mam ochotę na jakąś konkretną karierę. Rangersi są trochę meeeeh.

opowiedz mi o swoich oczekiwaniach

 

może Cię zainspiruję, ale chciałbym jasno zaznaczyć, że byłoby miło, gdybyś nie ZAJEBAŁ mojego pomysłu

 

otóż jak już skończę podboje Węgier, to przesiądę się (prawdopodobnie) na Ukrainę, do klubu co się nazywa Czernomorec Odessa. poem Ci, dlaczego:

 

1) Fajny klub

2) Świetny stadion

3) Nowa, nieznana dla mnie, ale bardzo silna liga (a przynajmniej jej czołówka)

 

No i będę miał główny cel, który śni mi się po nocach: wykreowanie ROZPIERDALACZA, co będzie grał na pozycji numer 10. takiego klasyka z dawnych lat, co to będzie gwiazdą zespołu, ligi i w ogóle będzie miał double-double co sezon. i to będzie moja misja. robiłem podejścia do tego zadania od kilku wersji FM, ale ostatnio zmotywował mnie mój ziomek, co mówi: eeee, gunwo, nie da się grać w kulki z typem na pozycji K10/wysunięty rozgrywający. NIE DA SIĘ. no i już, pyk, wyzwanko przyjęte

 

fajnie, c'nie?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, schizzm napisał:

Pomimo wad dobrze się ogląda tego Wiedźmina :-k

Pan musi być komunistą :keke: 

 

Hennry is good as Gerals everything else is not good. The Witcher should be on slavic culture not on western and there this show lost it s soul.
I would get 0 score but i will get 3 just because of Hennry.

 

SJW series from SJW production, i'm very disapointed, where is triss ? where is fringilla ? :S

 

This is what happens when you push a modern, tolerant agenda into a series on Slavic fantasy and ignore the canon of original books.

 

Not canonical. There is no Slavic flavor. And this is not Polish fantasy, but Hollywood fan fiction

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...