Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Brudinho napisał:

Kurwix xd

 

Nasze słoneczko :keke: na Ciebie zawsze można liczyć <3

 

Godzinę temu, Counter napisał:

Ja z 96kg w styczniu do 80kg i trzymam, więcej nie chudnę. No i mam problem, bo ubrań brak, ostatnio wyjąłem parę ciuchów z liceum. :keke: 

 

Zajebiście. Ja od końca marca do teraz. A mieszczę się w końcu w ciuchy sprzed rozjebania kolana :wub:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@Scorpio @Vami powiedzcie mi dlaczego otworzenie szkoly jezykowej to moze byc dobry/zly pomysl?

 

To jest cos co za mna chodzi od kilku lat i mocno sie glowie nad tym. Mam miejscowke, w ktorej klientow nie powinno zabraknac, lokal sie znajdzie za niezbyt duze pieniadze. Jedyny haczyk jaki widze na ten moment to znalezienie wlasnie nauczycieli. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Reaper napisał:

@Scorpio @Vami powiedzcie mi dlaczego otworzenie szkoly jezykowej to moze byc dobry/zly pomysl?

 

To jest cos co za mna chodzi od kilku lat i mocno sie glowie nad tym. Mam miejscowke, w ktorej klientow nie powinno zabraknac, lokal sie znajdzie za niezbyt duze pieniadze. Jedyny haczyk jaki widze na ten moment to znalezienie wlasnie nauczycieli. 

Tak naprawdę, to trudno powiedziec. Ja w tej chwili jestem sam i wszystko ogarniam samodzielnie, bo ilosc papierkologii zwiazanej z pracownikami mnie odrzuca. No i o ludzi też raczej trudno. Duzy plus jest taki, ze nie ma sie szefa, ktory truje dupe. Gdybym byl Toba, to zaczalbym tak jak ja - powoli, od firmy jednoosobowej. Jak Ci sie bedzie krecic, to zaczniesz szukac pracownikow (najtrudniejsza sprawa). Kolo mojego mieszkania, w tym roku, zamknela sie szkola jezykowa, bo chyba przesadzili ze zbyt duza szkoła w stosunku do popytu. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, schizzm napisał:

MLB the Show - właśnie miałem mecz, ktory skończył się po 20 inningach 3:1 :D

 

Male osiągnięcie - 8 inning, 0:0, 2 outs, pitcher przeciwników miał Perfect Game, no i mu go ukradlem solo HR, moim pierwszym w Triple-A :D

U mnie pre-season z Twins. Szlo mi bardzo dobrze, aż do momentu kiedy znowu doszedłem do poziomu all-star. Musiałem to ręcznie zmienić na veteran, bo to nie ma sensu :/ Narazie mam As Expected, ale pewnie wyląduje w AAA na kolejny sezon. Grasz każdy mecz czy jakieś symulujesz?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Scorpio napisał:

Tak naprawdę, to trudno powiedziec. Ja w tej chwili jestem sam i wszystko ogarniam samodzielnie, bo ilosc papierkologii zwiazanej z pracownikami mnie odrzuca. No i o ludzi też raczej trudno. Duzy plus jest taki, ze nie ma sie szefa, ktory truje dupe. Gdybym byl Toba, to zaczalbym tak jak ja - powoli, od firmy jednoosobowej. Jak Ci sie bedzie krecic, to zaczniesz szukac pracownikow (najtrudniejsza sprawa). Kolo mojego mieszkania, w tym roku, zamknela sie szkola jezykowa, bo chyba przesadzili ze zbyt duza szkoła w stosunku do popytu. 

Bolduje to, co chyba glownie kojarzy mi sie ze znajomymi, ktorzy zalozyli wlasne szkoly - sporo spamu na temat poszukiwania lektorow.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Bry

 

I przegranko z Brachem w fantasy o dwie asysty afair. Strach sprawdzać czy dało się to jakoś wyciągnąć, bo jednak chciałbym w domu zobaczyć Mavs - Rockets. Miałem oglądać wczoraj na żywo, ale jak sobie przypomniałem styl gry Hardena, to stwierdziłem, że bez opcji przewijania wolnych nie dam rady :kekeke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...