Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, jmk napisał:

 

A skąd on akurat wiedział o tym? To nie byli Twoi znajomi? :-k To ciężki temat ogólnie, bo jest tyle osób, co cierpią i potrzebują pomocy :/ Sam wpłaciłem, bo to Twoi znajomi, nie wiem czy to dobry powód, żeby akurat tam, ale nie znam lepszego, jeśli sam nie mam wiele hajsu, przelałem wprawdzie tylko dwie dyszki,  ale może coś pomoże. Nie wiem czy coś kliknąłem czy co, ale raz na jakiś czas wpłacam takie małe kwoty na właśnie siepomaga i teraz dostaję newslettery z opisami tragedii życiowych :(

 

No nie wiem, takie akcje szeroko lataja, a oni tez sa z Warszawy, to moze go jakos znaja? Spytam sie przy okazji, bo to ciekawe wlasciwie.

 

Ale dzieki za wplate :)

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, schizzm napisał:

No ja wiem, że dał końcówkę anka i przy okazji walnął babol zjadając b, ale chyba takie sięganie do starych form polskich (czasy WIELGIEJ POLZGI) to chyba normalne dla konserw? ;) 

 

I w tym kontekście nie rozumiem powiązania między polityczką a -anką ;) 

Bo koncowka definiujaca stan cywilny w przypadku kobiet znaczyla (znaczy) to czy nadaje sie do ruchania/kupienia czy nie. W przypadku mezczyzn tak nie mamy dokladnie z tego powodu, ze ich te normy nie obowiazywaly/nie obowiazuje. 

 

A polityczka to co innego, bo kobiece koncowki zawodow nie istnialy/byly nietypowe dla tych prac, ktorych kobiety nie wykonywaly/nie mialy wykonywac.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

lol, gazeta.pl podała, że Widzew kupuje niezależny serwis widzewiak.pl i chyba padła tam kwota 100k i tempe dzidy hurr durr 100k za domenę skandal, ktoś tam wyliczył, że dochodu za 2018 mieli raptem 400zł. Oszustwo i transfer gotówki... Ktoś jeszcze wrzucił screena z wyceny z godaddy, że mniej niż 100 dolków warta domena (lol jak chuj swoją drogą :D ), że to przecież lepiej od nowa rozwijać portal pod nową domeną, bardziej międzynarodową :D 

 

kurła ciekawe, ze facebook tyle warty, przecie to nie cukierberg tam pisze, tylko my, ludzie prości tworzymy tam treści... a łon zgarnia piniążki...

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...