Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Vami napisał:

Kupiłem FM 2020. Pomimo tego, że nie będzie w nim NIC rewolucyjnego ani nawet ciekawego jeśli chodzi o zmiany. Patrzę na te niby nowe features i screeny i chuj - nie ma tam NIC. No ale kurwa jak się ma każdą wersję, to tak chujowo nie kupić.... Eh...

Kedy premiera?

17 minut temu, Gabe napisał:

To pozostając w kontekście:

Image may contain: one or more people and outdoor

 

A nie zauważyłem, że to stare :P 

A kto to jest?

Odnośnik do komentarza

@ladJakaś prawaczka z Młodej Endecji. 

 

Lewaki na nią znaleźli taki kwit, bo ostatnio brała udział w akcji "Stop pedofilii", która tak naprawdę miała na celu usunięcie edukacji seksualnej ze szkół - a 15 października będzie rozpatrywany zgłoszony przez nich projekt ustawy, który przewiduje do 3 lat więzienia za rozpowszechnianie wiedzy na ten temat zgodnej z wytycznymi WHO. Razem z nią biorą w tym udział takie tuzy jak Chazan, czy małżeństwo Chorosińskich.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Vami napisał:

Kupiłem FM 2020. Pomimo tego, że nie będzie w nim NIC rewolucyjnego ani nawet ciekawego jeśli chodzi o zmiany. Patrzę na te niby nowe features i screeny i chuj - nie ma tam NIC. No ale kurwa jak się ma każdą wersję, to tak chujowo nie kupić.... Eh...

Pierdol, nie kupuj. Ja wersji 19 nie kupiłem pierwszy raz od cm3 01/02 ( która kupiłem od kumpla który miał nagrywarke i sprzedawał na lewo) i uważam że nic nie straciłem. 

 

Edyta dodaje, że w tym roku kupuje :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

Czy ludzie nie wiedzą, że praktycznie każdy smartfon ma regulację jasności? Właśnie w pociągu jechałem nad takim, który miał jasność supernowej :o

 

Ja używam maksa tylko jak oglądam filmiki z Green Hell od @vrc, bo ciemno ma :D A tak zawsze połowa i potem coraz mniej jak się bateria kończy.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...