Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moj problem polega na tym ze mam tylko monitor (bez glosnikow) i mam do niego podlaczonego PC-ta i cyfre. Jednak mam tez tylko jeden zestaw glosnikow (Logitech X-230). Chciałem sobie rozdzielić dźwięk zeby nie musiec ciagle przelaczac kabla miedzy kompem a dekoderem. No i mam taki kabel (jedna zenska koncowke mini dżaka i dwie meskie koncowki), podlaczam do niego glosniki i rozdzielam na pc i dekoder. Jesli obydwie koncowki sa podlaczone to dzwiek jest dobry tylko z cyfry, wiec zeby z pc byl dobry dzwiek musze odlaczyc cyfre. Tzn. tak bylo, bo pewnego razu odlaczylem cyfre i dzwiek z pc mi zniknal. Podlaczylem dzwiek w kompie do innego wejscia i sie pojawil ale przyciszony, splycony i brzeczy. Teraz nie ma znaczenia czy przez ten rozdzielacz podlacze czy tylko samym kablem od glosnika caly czas jest to samo. Przeinstalowalem sterowniki od karty muzycznej (zintegrowanej) i nic to nie dalo. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiazac? Dodam jeszcze ze dzwiek z cyfry albo jak podlaczam konsole jest dobry wiec na bank jest jakas akcja z kompem.

 

Moja plyta glowna to: Gigabyte M61PM-S2. Czyba reszta konfiguracji nie jest potrzebna dla rozwiazania tego problemu.

kwestia sily sygnalu, przy takim podlaczeniu cala moc sygnalu idzie z dekodera, ktory tlumi sygnal z pc, probowales z lepszymi kablami(lepiej ekranowanymi) ?

Odnośnik do komentarza

Witam Chcialbym, zebyscie pomogli mi wybrac zasilacz do sprzetu o konfiguracji

Proc - Intel Core 2Duo E4500 2,20Ghz

Płyta gł. - Gigabyte GA-945GCMX-S2 + zintegrowana karta dzwiękowa

HDD - Hitachi 160 GB II

Grafika - ATI Radeon HD 4650 1 GB

Napęd - Samsung DVD-RW SH - S203B

RAM - DDR II 2048 MB PC5300 (PC667) GOODRAM

 

cena do 150 zł

 

bede wdzieczny za pomoc

Odnośnik do komentarza

ej chłopaki pilna sprawa.

zepsulem komputer.

kiedy go włączam ładuje sie tam niby wszystko, do czasu aż jest znaczek windowsa i pod nim pasek. przeleci te kilka razy do końca, znika i zamiast wyboru użytkownika mam czarne tło.

nic w biosach, nie biosach nie grzebałem, takze czym może to być spowodowane?

 

licze na szybką pomoc, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Pytanie. Dysk wrócił z naprawy. Chciałem instalować XP, ale podczas wyboru partycji pokazała się jej wielkość 130 GB. Tylko, że ja mam 500GB. Wyłączyłem instalator i próbuję jeszcze raz go odpalić, ale zamiasat rozruchu pojawia mi się komunikat "Błąd systemu operacyjnego"? Co mam zrobić, żeby go zainstalować? Może jakieś ustawienia w biosie są złe?

Odnośnik do komentarza

znowu ja.

znowu mi się coś pierdoli.

 

tym razem mam kłopot z odpalaniem niektórych aplikacji.

dla przykładu chciałem dzisiaj włączyć 'settings' od PESa 2010, aby ustawic sterowanie, ale nijak nie mogłem tego zrobić. teraz to samo mam z gadu. problem polega na tym, iż kiedy włączam dany program pojawia się na ułamek sekundy klepsydra, która po chwili zamienia się w myszkę, a komputer w ogóle nie reaguje.

jakies sugestie? :<

Odnośnik do komentarza

sprawdz w menedzerze procesow, czy jak to sie tam nazywa (ctrl+alt+del z poziomu win) czy aplikacja, ktora wlaczasz jest w ogole jako uruchomiony proces - jezeli nie ma, to znaczy ze system cos jej nie lubi - proponuje wowczas przeinstalowac aplikacje

jezeli tak jest dla wieksosci aplikacji (byc moze wszystkich - za malo precyzyjnie sie wyraziles) to proponuje przeinstalowac system

Odnośnik do komentarza

Pisałem już o tym w temacie fristajlowym :), ale może tu ktoś poradzi fachową poradą.

Mam FM10 i jest to samo co przy wersji 09. Przy włączaniu wyskakuje błąd FM.exe powiązany z plikiem icm32.dll. Ściągnołem ten pliczek, wkleiłem do system32, system i do folderu z grą. Nic nie pomogło :/ Wiem, że jest to plik, który odpowiedzialny jest za coś z kolorami. Jak się tego błędu pozbyć. Czy jedynym wyjściem z tej całej sytuacji jest format?

Odnośnik do komentarza

To ja pochwalę się swoim problemem, prosząc jednocześnie o pomoc. Oto przyczyna załamania:

http://img30.imageshack.us/img30/2707/blad6w.jpg

nie są to oczywiście piksele, bo pojawiają się w różnych miejscach. Do tego dochodzą bluescreeny, z błędami w plikach ATKDISP a następnie nv4_disp.

Karta ASUS GF 8400GS

Natrafiłem między innymi na ten temat:

http://www.searchengines.pl/index.php?s=&showtopic=101357&view=findpost&p=455581

Odinstalowanie sterownika pomaga, znaczki znikają, ale bez sterownika - jak wiecie - FM-ować, czyli żyć, się nie da. Zainstalowanie najnowszego, poprzedniego, jeszcze wcześniejszego (wszystkie jakoś wcześniej dzialały :| ) nie pomaga. Help, bo umrę. Bluescreena dostaję przy każdym graficznym wysiłku kompa, nawet przy printscreenowaniu się zdarzał...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...