Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewnie problem z kompem. Mianowicie podczas gry w Call Of Duty World At War komputer nagle sam się wyłączył. Dziwniejsze jest to że nie można go było włączyć ponownie. Trzeba było odczekać ok 5 minut żeby komputer zareagował na wciśnięcie przycisku power. Podejrzewam że może być to wina zasilacza ale wolał bym się upewnić. Moja konfiguracja to płyta Głowna MSI k9a platinum, procesor amd 64x2 4000+ 2x250 gb seagate, gf 7900 gs galaxy i 2gb ramu kingmaxa. Dodam że zasilacz to 450w i nie jest on firmowy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

kupilem tablet Bamboo One i podlaczylem zgodnie z instrukcja, na Viscie pisalo ze wszytko dziala, sterowniki ok itp, itd a tablet nie dziala.

Po sprawdzeniu nie dziala takze myszka wiec sadze ze to problem z USB

Mam laptopa Amilo, Vista basic, SP1 zainstalowany

Prosze o pomoc

Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś może dlaczego co jakiś czas mój komp nie wykrywa mi podłączonej mp3? Jest pod usb/mini usb i czasem jak ją podłączam to nic się nie dzieje, nie mogę wejść w nią, bo jej nie widać, a działa wtedy, bo pali się czerwona lampka sygnalizująca, że mp3 się ładuje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Problem: wlaczam kompa--> laduje sie ekran biosa itp bla bla --> i juz ma sie zaladowac ekran startowy z ikonami uzytkownika (mam XP ) i nagle pstryk i od nowa i tka w kolko- znowu sie laduje bios( czarny ekran z parametrami ) i jak jzu ma sie ekran statowy pojawic znowu sie restartuje?!?... nie wiem co jest grane...jakie sugestie??

 

-> tradycyjnie obstawiam zasilanie, zdarzylo m ise ze komp juz mi sie wylaczal sam z siebie- ale tylk oraz i pozniej nie bylo klapotow- sprzet jest wysluzony i moze zasilacz sie buntuje?

 

czetnie wyslucham specow

Odnośnik do komentarza

Zaraz po wykryciu dysków wduś F8 (lub naciskaj do skutku ;) ) i wybierz z menu, które się pojawi tryb awaryjny. Jak już się załaduje (jeśli się załaduje, bo jak nie to cała reszta na nic), to skorzystaj z okazji i przeleć dysk poleceniem:

 

chkdsk /r

 

A następnie System (lub prawy na mój komputer i właściwości) -> zaawansowane -> uruchamianie i odzyskiwanie i odklikaj automatycznie uruchom ponownie. Teraz możesz zrestartować kompa i przy odrobinie szczęścia dowiesz się, czy chkdsk naprawił błąd (jak się uruchomi), czy jest jakiś błąd systemowy (jak pojawi się bluescreen, który do tej pory - jeśli się pojawiał, to na moment i momentalnie restartował system), który możesz wyguglać, a może nie pomoże nic, wtedy trzeba będzie szukać dalej, albo zwalić na zasilacz ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, w ostatnim tygodniu złożyłem komputer, ale wciąż doświadczam pewnego problemu. Po zamknięciu systemu i kolejnym odpaleniu komputer nie staruje - w tym sensie, że nie ma sygnalu na wejsciu monitora, nie ma charakterystycznego dżwięku 'beep'. Za każdym razem muszę wykonać 3 resety, aby komputer wystartował normalnie. Co może być istotne, po trzecim resecie komputer włącza się na sekundę (zaczynają kręcić się wiatraki), po czym jakby sam wykonuje reset i dopiero normalnie startuje. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 

Konfiguracja tego komputera:

 

Płyta główna: ASRock P45R2000, P45+ ICH10 R,DualDDR2-1066/DDR3-1333,SATA2,GBLAN,ATX

Procesor: Intel Core 2 Duo E8400, 3GHz, 1333FSB, 6MB Cache, LGA775, 45nm, BOX

RAM: Patriot Extreme Performance BLADED 2x2048MB 800MHz DDR2 Low Latency (4-4-4-12)

Karta graficzna: PALIT Radeon HD4850 SonicSE,512MB DDR5(256bit),PCI-E,HDMI/DVI/DP,BOX

Dysk: Seagate SV35.4; 500GB, Serial ATA/300, 7200 RPM, 16MB cache

Zasilacz: Cooler Master zasilacz ATX Real Power Pro 520W Modular

 

System: Windows XP Pro

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

witam,

 

znajomy ma kompa z dyskiem 500GB.

 

mial do tej pory 2 partycje po 19,5GB(na jednej win xp) oraz dwie inne partycje o wiekszej pojemnosci.

 

chcial sobie chlopak zainstalowac viste, wiec w instalatorze usunal te dwie partycje po 19,5 GB w instalatorze visty i nie moze ich teraz polaczyc, przy powrocie do instalatora xp'a tez je widzi jako partycje dwoch jakby odroznych dyskow... a w kompie tylko jeden siedzi ...

 

mial ktos kiedys podobny problem albo wie jak trafnie zadac pytanie googlom?

Odnośnik do komentarza

Kolejny mega błąd w moim kompie :doh!:

 

Puszczana muzyka ""tnie" się, nie wiem jak to wyjaśnić...ale nie zacina się tak, że śpiewa-spacja-śpiewa, tylko w stylu:

 

Czczczczeeeeeeeessssscćććććć.......

 

Brzmi to jak robot :keke: Albo jakiś syntezator mowy, a nie jak muzyka...

 

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Mam tak podobnie, od kilku(nastu) dni. Za cholere nie wiem jak to naprawic :-k

 

Odinstalowałem kodeki ffdhsow i pomogło....Tyle, że teraz filmu żadnego nie obejrzę :P

 

Edit: działało przez jedną piosenkę, dalej to samo, więc to nie to..

A może masz włączony jakiś schemat dźwięku? Np. "kanał" bądź "audytorium"? To potrafi w taki sposób właśnie działać.

W prawym dolnym rogu ekranu odszukaj ikonkę "Menedżer dźwięku". Kliknij ją 2x i zobacz jakie masz ustawione "środowisko". Domyślnie powinien być "BRAK".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...