Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Otczenaszenko jako rezerwowy gk, ale Lis czesto lapie kontuzje i w sumie w Ekstraklasie gral wiecej niz w nizszych ligach :keke: Olejarka, jako rezerwowy i w sumie malo juz gra, stracil pol roku teraz przez kontuzje. W pierwszym sezonie w Ekstraklasie jeszcze mialem Reimana, Trznadela i Domanskiego (w sumie w tym sezonie odszedl, w polowie)

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

ciezki dzien sie zapowiada; co mnie podkusilo wczoraj, zeby po 4 browarach wypic kolejne dwa... :/

 

:o 

 

Sześć piw w jeden dzień, to ja wypiłem ostatnio pewnie z dziesięć lat temu. I to w przeciągu całego dnia, od rana do późnej nocy. Zazwyczaj maks po drugim pęcherz mówi, że dość :D 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Gabe said:

 

:o 

 

Sześć piw w jeden dzień, to ja wypiłem ostatnio pewnie z dziesięć lat temu. I to w przeciągu całego dnia, od rana do późnej nocy. Zazwyczaj maks po drugim pęcherz mówi, że dość :D 

 

Opróżnić, powtórzyć, opróżnić, powtórzyć... ;)

 

Dobry! Kurde uwielbiam spędzać czas z moją narzeczoną, ale myśl, że dziś będzie w pracy i pierwszy raz od 13 dni będę miał 5 godzin na granie, czytanie, oglądanie piłki czy na robienie tego wszystkiego w tym samym czasie, napawa mnie ekscytacją :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gabe napisał:

 

:o 

 

Sześć piw w jeden dzień, to ja wypiłem ostatnio pewnie z dziesięć lat temu. I to w przeciągu całego dnia, od rana do późnej nocy. Zazwyczaj maks po drugim pęcherz mówi, że dość :D 

nie no, dla mnie to tez - jak sie okazuje - zdecydowanie za duzo :D

nastepnego dnia czuje sie dobrze po max 3-4 poprzedniego wieczora :P

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...