Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na połączenia międzynarodowe bilety można kupić na 60 dni przed odjazdem i wtedy zaczyna się pula najtańszych miejsc. Można kupić je przez intercity.pl po kolejowym kursie EUR https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/informacje/przepisy-i-taryfy/przepisy-miedzynarodowe/warunki-taryfowe-w-pociagach-warszawa-gdynia-berlin.html (w przypadku zwrotu biletu do dnia wyjazdu 20% odstępnego, w dniu wyjazdu do pół godziny po odjeździe ze stacji od której był bilet - 50% odstępnego).

 

Na bahn.de jest bilet Super Sparpreis Europa - widełki cenowe podobne do tych co w podanym wyżej linku, tyle, że przydzielane są dynamicznie (w Polsce idą pulami, wyczerpie się jedna, idzie kolejna), na wzór linii lotniczych, są bezzwrotne.

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, klinsmann napisał:

policja śledzi telefony komórkowe... wystarczy spotkać się w grupie 6-8 osób i masz ogon, jak się spotykasz bez telefonów to nagle ogona nie masz, mechanizm jest prosty.

Że nam jeszcze na zlot policja nie wparowała :ninja: :icek: :cop:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Misiek napisał:

Że nam jeszcze na zlot policja nie wparowała :ninja: :icek: :cop:

Jak nie jak tak? Był jasonx, był Icon (pewnie jeszcze sam nie wiedział że pójdzie do policji, wtedy bliżej mu jednak było HWDP, lecz bez gejostwa i z pełną miłością dla bliźniego).

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

A tak w ogóle to mamy skrytą kobietę na forumku - jakaś Izabela mi przelała hajs za przyjaciela forum, ale nie podała nicka, ciekawe pod którym nickiem się Iza ukrywa :ninja:

 

:keke: 

 

Icon

 

12 minut temu, Misiek napisał:

Że nam jeszcze na zlot policja nie wparowała :ninja: :icek: :cop:

Nic nie bój, do Berlina z nami pojedzie. Ja cały czas się zastanawiam, czy ten Kruger to nie był własnie psem, który miał zadanie obczaić co to za grupa to forum. Lekko tępawy wprawdzie był, ale to może byc argument za tą teorią ;)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mauro napisał:

Nic nie bój, do Berlina z nami pojedzie. Ja cały czas się zastanawiam, czy ten Kruger to nie był własnie psem, który miał zadanie obczaić co to za grupa to forum. Lekko tępawy wprawdzie był, ale to może byc argument za tą teorią ;)

Heh, teoria spiskowa trochę :) A skąd on się w ogóle wziął na tym zlocie?

Odnośnik do komentarza

 @Mauro Dzbanisterze pierwszy swego imienia, królu organizatorów. Człowieku który potrafił się zgubić na swoim osiedlu, odprowadzając mnie do @SZk! Chciałem Ci tylko napisać, że zajebiście, że umieściłeś mnie na liście :roll: Z takim kurwa przeglądem okaże się, że nie pojedziemy do Berlina, tylko na Barlinek. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...