Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde mógłbym pozbyć się długów do końca tego roku....jednak odbyło by się to kosztem zerowej poduszki bezpieczeństwa i nie wiem czy ryzykować :-k 

2 minuty temu, wwosik napisał:

Może po drodze zajeżdża do Rzeszowa i Suwałk?

 

W sumie pewnie wyjazd z samej Warszawy to 3 godzinki :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

nie no, autobus nie wchodzi w grę :D jechałem do Pragi busem i to ostatnia rzecz, której bym teraz chciał

 

samochód jest cool o tyle, że swoboda i droga prosto do celu, w miarę sprawnie. pociąg natomiast ma taką przewagę, że zawsze można wstać i się przejść, no i kierowca nie jest potrzebny ;) 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

Kurde mógłbym pozbyć się długów do końca tego roku....jednak odbyło by się to kosztem zerowej poduszki bezpieczeństwa i nie wiem czy ryzykować :-k 

nie znam szczegółow tego planu, ale chyba zacząłbym od pozbycia się długów, a poduszkę finansowa bym kminił potem

Teraz, Pulek napisał:

nie no, autobus nie wchodzi w grę :D jechałem do Pragi busem i to ostatnia rzecz, której bym teraz chciał

 

samochód jest cool o tyle, że swoboda i droga prosto do celu, w miarę sprawnie. pociąg natomiast ma taką przewagę, że zawsze można wstać i się przejść, no i kierowca nie jest potrzebny ;) 

Jak dla mnie najlepszą opcją jest zdecydowanie samolot. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mauro napisał:

Jak dla mnie najlepszą opcją jest zdecydowanie samolot. 

ja nie mówię absolutnie nie. ale to też trzeba byłoby przeliczyć finansowo i czasowo. i pamiętaj, że jak samolot, to z góry trzeba zapłacić i w ogóle. a umówmy się, że komuś może się coś wydarzyć i w ostatniej chwili zrezygnuje (oby nie). 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, szramek napisał:

Przy tych Twoich ciągłych rotacjach z robotą to jednak wolałbym mieć te finansowe zabezpieczenie chociaż na miesiąc czy dwa. 

 

No ja nie mam rotacji z robotą. Szczególnie, że teraz w sumie założyłem działalność i jest mocno stabilnie. 

 

6 minut temu, Mauro napisał:

nie znam szczegółow tego planu, ale chyba zacząłbym od pozbycia się długów, a poduszkę finansowa bym kminił potem

 

Nadpłacałbym kredyt bez zostawiania nic "Na wszelki" wypadek. Czyli jak pierdolnie, to jestem w dupie i muszę zabrać nowy :keke: 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hajd napisał:

Ja już sobie wyobrażam rozmowę z żoną na ten temat

 

„– Planujemy z kolegami jechać na mecz do Berlina.

– Z którymi?

– Z Pulkiem, Perezem...

– Znowu będziesz się z kimś bił?”

 

Więcej punktów zaczepienia dla policji, gdyby coś się stało, niż gdybyś pojechał sam.....ale nie próbuj tego używać jako argumentu :P 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hajd napisał:

Ja już sobie wyobrażam rozmowę z żoną na ten temat

 

„– Planujemy z kolegami jechać na mecz do Berlina.

– Z którymi?

– Z Pulkiem, Perezem...

– Znowu będziesz się z kimś bił?”

Raz. To wydarzyło się RAZ. 

2 minuty temu, Vami napisał:

kiedy? jaki mecz?

Jezu, i ten przerażający Icon w pierwszej wiadomości :/ 

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...