Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, me_who napisał:

Czekaj, bo nie rozumiem. Czyli jak chce w pudełku to czekam do lutego, a jak nie to sobie mogę kupować cyfrowe co kilka m-cy?

Bardziej jak chcesz cyfrowo to możesz sobie kupić zestaw cyfrowo już teraz i obecnie masz dostęp do trójki, a za jakiś czas też do czwórki, a na koniec do piątki. Wszystko razem za 249. Nie da się osobno kupować części.

 

Bry

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, wwosik napisał:

? w sensie, że nie spałeś całą noc?

Tak. Zawsze miałem, kłopoty z zasypianiem plus problemy używkami pogłębiły ten stan. Ale czasami udaje mi się zasnąć nawet po jednej tabletce stilnoxu/senzopu. Więc to nie jest reguła. Teraz znowu mam okres 'dołu' więc na tym się to odbija. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pushek_ napisał:

Tak. Zawsze miałem, kłopoty z zasypianiem plus problemy używkami pogłębiły ten stan. Ale czasami udaje mi się zasnąć nawet po jednej tabletce stilnoxu/senzopu. Więc to nie jest reguła. Teraz znowu mam okres 'dołu' więc na tym się to odbija. 

Niedobrze, tym bardziej, że od tych leków można się łatwo uzależnić.

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...