Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Gabe napisał:

Nie jadam, bo nie lubię za bardzo, ale jadam czasem - ze dwa razy na miesiąc - ryby.

Wyzwolenie zwierząt śmiało możesz w pdfie poczytać, jest wszędzie w necie, a jest nie za długie.

 

To tak samo jakbyś jadł 2x miesiąc wieprzowinę :>

 

Odnośnik do komentarza

Poza tym, życie to ciągłe dążenie do ideału. Jedzenie ryb, które inaczej odczuwają ból i nie są prawdopodobnie świadome zagrożenia, kiedy są zabijane na stole przez człowieka, nadal jest zabijaniem dla hedonistycznych celów dogodzenia podniebieniu, dlate jest to dla mnie etap przejściowy i jedzenie ich chcę z mojego życia wyeliminować. Podobnie jak kiedyś nabiał i jajka, nie dlatego że jest zabieraniem czegoś zwierzętom, tylko dlatego że związane jest nieodłącznie z ich cierpieniem i zabijaniem.

 

Reasumując: lepiej na 20% niż wcale.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gabe napisał:

Poza tym, życie to ciągłe dążenie do ideału. Jedzenie ryb, które inaczej odczuwają ból i nie są prawdopodobnie świadome zagrożenia, kiedy są zabijane na stole przez człowieka, nadal jest zabijaniem dla hedonistycznych celów dogodzenia podniebieniu, dlate jest to dla mnie etap przejściowy i jedzenie ich chcę z mojego życia wyeliminować. Podobnie jak kiedyś nabiał i jajka, nie dlatego że jest zabieraniem czegoś zwierzętom, tylko dlatego że związane jest nieodłącznie z cierpieniem i zabijaniem zwierząt.

 

Reasumując: lepiej na 20% niż wcale.

lepiej na 40% niż wcale!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...