Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, me_who napisał:

C'mon Lamps!

 

Eeeej, przecież ja nie lubiłem dawnej Chelsea :-k  

Ale czuję dobrze człowiek, tym bardziej, że zdobywcy goli byli tacy a nie inni :) 

Polubiles obecna Chelsea bo po prostu nie sa zespolem z czolowki, ktory moglby zagrozic np. Barcelonie w LM :P Szczegolnie bez trenera.

Odnośnik do komentarza
Teraz, kuab napisał:

Polubiles obecna Chelsea bo po prostu nie sa zespolem z czolowki, ktory moglby zagrozic np. Barcelonie w LM :P Szczegolnie bez trenera.

Nie :) Polubiłem, bo prowadzi ich legenda, która stawia na swoje pomysły typu Mount czy Abraham, który dawniej by siedział na ławce za pudło w Charity.

Jako gracz FM lubię takie klimaty, że były piłkarz robi drużynę z topu po swojemu :) 

A Barcelona już wielokrotnie udowodniła, że jej największym rywalem jest ona sama, także Chelsea jest jej do niczego potrzebne :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hajd napisał:

Nie znam się na United, ale czy np taki Juan Mata nie byłby lepszym wyborem?

 

Zależy na co. Lingard na pewno bije na łeb Mate jeśli chodzi o dynamikę i pracę na całym boisku, niemniej jednak Mata bardzo inteligentnie gra bez piłki i fenomenalnie wykonuje SFG. Normalnie bym nie krytykował takiego ruchu bo Lingard bywa przydatny, ale nie mam pojęcia kiedy był ostatnio w formie, a co dopiero grając jako "10". W innym wypadku zmieniałbym formacje, liczyłem na występ Freda, Pereiry, może nawet Gomesa.

Jak na taką wycofaną grę to Palace fatalnie się ustawia :-k

Odnośnik do komentarza

Ech, no musi wejść ktoś kto potrafi operować piłką na małej przestrzeni żeby wesprzeć Pogbę, bo przecież McTominay dalej niż na 2m celnie nie poda, a grać przeciwko piątce rywali to absurd. Już nieważne czy Mata czy Gomes. Palace poza zapominaniem o mało groźnym Jamesie nie daje się rozciągnąć więc tylko długie piłki Pogby i Maguire działały. No i LIndelof musi zostać zjebany za te połowę, nie tylko za przegranie pojedynku ze Schluppem.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...