Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reaper napisał:

:blaga:

 

Ja tak kiedyś miałem z żoną, że ja dostawałem chyba na koniec miesiąca, a ona do 15 ;) Ale teraz ja dostaję 28, a ona 27, a później 30 dni czekania na pinionżki

 

W Szwecji jest to znakomicie pomyślane. Wypłaty do 26. każdego miesiąca, a do 27. lub 28. trzeba rachunki popłacić :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, beeres napisał:

 

W Szwecji jest to znakomicie pomyślane. Wypłaty do 26. każdego miesiąca, a do 27. lub 28. trzeba rachunki popłacić :)

W UK wszyscy korzystają z "Direct Debit" czyli takie zlecenia stałe. Tylko tak jak u nas trzeba to ręcznie ustawiać na stronach banków (przez co ja z tego nigdy nie korzystałem, bo wydawało mi się, że wolę w pełni kontrolować wszystko), tak tutaj często nie da się tego ominąć. Bardzo sobie to chwalę, 28 wypłata, a do 3 dnia miesiąca już mam wszystkie rachunki popłacone.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

W UK wszyscy korzystają z "Direct Debit" czyli takie zlecenia stałe. Tylko tak jak u nas trzeba to ręcznie ustawiać na stronach banków (przez co ja z tego nigdy nie korzystałem, bo wydawało mi się, że wolę w pełni kontrolować wszystko), tak tutaj często nie da się tego ominąć. Bardzo sobie to chwalę, 28 wypłata, a do 3 dnia miesiąca już mam wszystkie rachunki popłacone.

 

 

Przeciez mozna zrobic direct debit w Revolucie :P

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Misiek napisał:

W mieście i w tej okolicy to jest jeszcze tanio :) Krzyczą sobie i po 400 niektórzy :) No chyba, że masz hajs do wydania na działkę 6500, to za 150 kupisz :) 

Te dwa place to są kolejne długie działki, które w przyszłości będą pewnie podzielone i do sprzedania, ale jak gadałem z gościem z biura, to na ten moment nic się nie dzieje, co nie znaczy, że nie będzie się działo później. Jak widzisz obok tej działki jest wąski pas na drogę, żeby dojechać do tej środkowej i pewnie będzie przedłużenie do kolejnej i tak pewnie co ileś może być.

wpadaj w piatek to przegadamy temat %%

4 godziny temu, beeres napisał:

 

I starczy? :o

Ty... coś takiego jak Brama Biskupina to Ty widzisz/zaglądasz? 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, T-m napisał:

@me_who wstydziłbyś się...

 

w58RZOB.png

6-latek o 21:30 to nie powinien już spać, bo rano do przedszkola nie wstanie? A tu jeszcze jest pasiony grubo ciętymi kartoflami wymoczonymi w ciepłej fryturze... :roll: Gdzie jest opieka społeczna w tym kraju, ja się pytam?! :roll: po stokroć

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Reaper napisał:

:blaga:

 

Ja tak kiedyś miałem z żoną, że ja dostawałem chyba na koniec miesiąca, a ona do 15 ;) Ale teraz ja dostaję 28, a ona 27, a później 30 dni czekania na pinionżki

Ja kiedys mialem tak, ze 10 przychodzila pensja z Krakowa, a 28 z Warszawy, a teraz w ramach wspolpracy z jeszcze innym dzialem mam dwie naraz na koniec miesiaca - to poprzednie rozwiazanie bylo fajne, bo zazwyczaj wszystkie duze przelewy robie do 5 i jak wpadalo cos kilka dni po takich wydatkach, to sie czulem krolem zycia. Teraz po prostu trzeba bardziej strategicznie planowac i robic rezerwy raz w miesiacu, co w sumie jest bardziej efektywne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...