Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Gabe napisał:

Może to elektorat negatywny Evertonu? ;) 

 

Co do wycieczek weekendowych, to ja może nie zrobiłem wycieczki po górach jak @Counter, albo etapu kolarskiego jak @wwosik, ale ze spontanicznego pomysłu zrobienia porannego kółeczka ~10 km wyszło mi coś takiego :jupi: 

UUmNKQi.jpg

 

A zaczęło się od tego, że nie w tę stronę skręciłem koło Albuquerque ;) i mnie trochę poniósł melanż, a trasa ewoluowała z każdym skrzyżowaniem. Nie powiem, że nie chodziło mi coś takiego z tyłu głowy, bo wziąłem nawet dętkę, klucze i butelkę wody :keke: ale jednak był to taki trochę spontan, i wyszło jak na obrazku. I nawet z kilkoma krótkimi postojami na podziwianie przyrody/wąchanie akacji i jaśminu/łyk wody wyszło spore tempo, około 20 km/h. Zdjęć mało i słabe, bo wyruszałem z 30% baterii.

 

Co najciekawsze, nie bolały mnie ani mięśnie nóg, ani kolana, ani nawet tyłek, co plecy od niespodziewanie ciężkiego plecaka. Chyba trzeba pomyśleć będzie o jakiejś torbie wieszanej na rower :-k 

To co zakładamy CMF Bike Team? :keke:

 

Co do sakw, ja wszystko co potrzebne mieszczę w https://www.mediaexpert.pl/torby-i-sakwy/torba-rowerowa-vogel-na-smartfona-vtr-705,id-771389 i ewentualnie w kieszeniach koszulki rowerowej. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jezu ja żałuje że mam taką awersję do rowerów, ale pamiętam, że jak zlot był w Gołuchowie to przyjechałem na niego z Krotoszyna rowerem (50 km) z wielką torbą na plecach w 35 stopniowym upale :keke: 

To było jeszcze w czasach gdy to FYMowi coś wynosili a nie FYM wynosił :kekeke: 

  • Lubię! 3
  • Haha 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pulek napisał:

noooo nie wiem :-k w sumie spoko, a ja czegoś ogólnie poszukuję. no ale obawiam się, że to może być za małe :-k ale Twoje doświadczenia są takie, że git, tak?

A no i możesz to uzupełnić torbą podsiodłową: https://www.szumgum.com/torebka-podsiodlowa-deuter-bike-bag-bottle.html

Rower nie jest zajebany gratami, a masz wszystko. 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Counter napisał:

a na góralu:

big.jpg

No mieszczę tam telefon, pieniądze, dętkę, imbusy, łyżki do opon i rękawiczki, czasem jakiś batonik. Ja jestem zadowolony ;) 

 

No i to jest mniej więcej tyle ile i ja potrzebuję. :jupi: 

 

Co do jazdy do pracy, ubranie na zmianę i żarcie raczej nie wejdzie :keke: więc zostanie plecak.

Odnośnik do komentarza

Jutro se lecę w delegację. Mieliśmy lecieć we trójkę. Przychodzę rano do pracy... no cóż lecimy we dwójkę. Ziomek, który miał być mistrzem ceremonii delegacji rozjebał się na rowerze podczas wyścigu i ze złamanymi palcami, stłuczonymi żebrami i w kołnierzu ortopedycznym leży w domu. Mistrz momentu. W zeszłym roku, jak miał zostać menedżerem i zbudować swój zespół PMów, to się rozkurwił motorem na zakręcie i go dwa miesiące nie było. 

 

 

2 minuty temu, Gabe napisał:

A co do klubu cyklistów CMF, widziałem że @Meler dziś też jeździł po swoich hałdach ;)

 

Ja też latam, ale bardzo grzecznie i na krótkich odcinkach, bo lekarze ciągle stopują moje zachcianki sportowe :( 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, T-m napisał:

Jutro se lecę w delegację. Mieliśmy lecieć we trójkę. Przychodzę rano do pracy... no cóż lecimy we dwójkę. Ziomek, który miał być mistrzem ceremonii delegacji rozjebał się na rowerze podczas wyścigu i ze złamanymi palcami, stłuczonymi żebrami i w kołnierzu ortopedycznym leży w domu. Mistrz momentu. W zeszłym roku, jak miał zostać menedżerem i zbudować swój zespół PMów, to się rozkurwił motorem na zakręcie i go dwa miesiące nie było. 

 

 

 

Ja też latam, ale bardzo grzecznie i na krótkich odcinkach, bo lekarze ciągle stopują moje zachcianki sportowe :( 

 

Dwa lata temu motor, teraz rower, w przyszłym roku rozjebie się w wyścigu na sankach? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...