Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

Zużycie części pochodzi ode mnie z czwartego sezonu, byłem wtedy w Amatorach, ale nie zapisywałem poziomu częsci. Na oko mogę stwierdzić, że był to chyba piąty poziom.

 

Nazwa części/przed wyścigiem/po wyścigu

 

Chassis/50/70

Engine/46/86

Front Wing/14/34

Rear Wing/15/40

Underbody/48/70

Sidepods/0/12

Cooling/0/14

Gearbox/68/87

Brakes/28/62

Suspension/60/78

Electronics/57/66

Odnośnik do komentarza

No, a ja zwolniłem swojego kierowcę z powodu zmiany strategii na resztę sezonu. 4 punkty są, do pozostania w amatorach powinny wystarczyć. Zatrudniłem stosunkowo słabego kierowcę, ale płacę mu $48.095 :D.

 

Wyniki quali tragiczne, ale chodzi tylko o to, żeby do mety dojechał jeszcze w 2-3 wyścigach. Później tylko start z byle jakimi ustawieniami, żeby było 5 mln bonusu. Z kasą jest cieniutko.

Odnośnik do komentarza
No, a ja zwolniłem swojego kierowcę z powodu zmiany strategii na resztę sezonu. 4 punkty są, do pozostania w amatorach powinny wystarczyć. Zatrudniłem stosunkowo słabego kierowcę, ale płacę mu $48.095 :D.

 

Wyniki quali tragiczne, ale chodzi tylko o to, żeby do mety dojechał jeszcze w 2-3 wyścigach. Później tylko start z byle jakimi ustawieniami, żeby było 5 mln bonusu. Z kasą jest cieniutko.

heh ja nie moge zwolnic mojego :D bo to bylaby bardzo droga operacja. mam go do konca sezonu , place 1.9 na race. tez mam 4 pkt (w A3 to jest trudne :D ) mam -23 mln .dzis jest moj ostatni wyscig ktory dojade , przynajmniej 90 % . reszte bede sie palic bo brak kasy na wymiane czesci . ale obliczylem ze wyjde na 0 % . a czesci nie obnizam bo po co ? na nowy sezon wear % sie zeruje wiec zostawiam lvl auta jaki jest :D oby tylko z kasa wyszlo xD bo jak mi zostanie na koniec - 10 tys . to sie chyba powiesze :D

Odnośnik do komentarza
Czyżbyś zatrudnil obywatela Francji, niejakiego Oscara Alliota? Bój się Boga

 

Tak właśnie zrobiłem :D Zobaczymy co z tego będzie :)

 

leon czemu zatrudniles go na 6 wyscigow ?

 

A po to, żeby przed ostatnim wyścigiem, wynaleźć dobrego ściganta na następny sezon, a nie mordować się przed pierwszym wyścigiem następnego sezonu :P

 

EDIT:

 

@michal85: aaaa to Twój były kierowca ? skoro były, to chyba najlepiej nie jeździł LoL

 

@rabandzia: konkretnie, to akurat skończył się kontrakt poprzedniemu, i postanowiłem nie przedłużać, mimo tego, że jeździł przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza

Tak, to mój były kierowca zatrudniony z myślą o oszczędzaniu kasy :P Po pierwszym jego występie szybko stwierdziłem, że wole jednak trochę dopłacić i mieć coś lepszego :P

 

Obecnie pozyskalem Japończyka, który jest całkiem tani (ok 450k za wyścig), a umiejętności dużo wyższe ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...