Skocz do zawartości

Śląsk Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem z Gliwic. Ale było fajnie. Piknik że o ja pier :D . Super atmosfera, staliśmy za płotem, grillowaliśmy, pogadaliśmy, coś tam pośpiewaliśmy. Jeden z bardziej lajtowych wyjazdów w tym sezonie. Co ja mówię - najbardziej lajtowy.

 

Nawet wygrana 1-0 ;)

Odnośnik do komentarza
Testowali. Chcieli testować ponoć dłużej (do końca maja), ale menedżer gracza nie wyraził zgody i wyjechali z Wrocławia. Ponoć Brazylijczyk jest przymierzany do innego polskiego klubu.

Kurde sądziełm, że już sie dogadali co do kontraktu :-k.

 

 

Eeee tam. Daj Vukowi szanse :> Nie zapominaj, ze caly sezon trapiły go kontuzje.

Wg mnie to zawodnik pechowy, łatwo daje się powalić na murawę, nie umie skutecznie symulować fauli. Jeśli Śląsk chce myśleć o co najmniej 6 miejscu w przyszłym sezonie to musi poważnie wzmocnić atak (jak każdą pozycję). Vuka bym sprzedał i ściągnął napastnika jak Frankowski.

Odnośnik do komentarza

Kamil Biliński najlepszym piłkarzem MESY :debesciak:

 

Głosami trenerów i kapitanów drużyn zespołów Młodej Ekstraklasy Kamil Biliński został wybrany Najlepszym Piłkarzem Młodej Ekstraklasy w sezonie 2008/2009. W niedzielę 31 maja piłkarz Śląska Wrocław weźmie udział w specjalnej uroczystości, w trakcie której wręczone zostaną nagrody dla najlepszych zawodników rozgrywek. Napastnik w barwach młodzieżowej drużyny WKS-u zdobył w tym sezonie 21 bramek, co daje średnią niemal 1 gola na mecz. Biliński zagrał w 25 meczach i na murawie przebywał przez 1754 minuty./slaskwroclaw.pl
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Konan Ya nie zagra w Śląsku

- Przymierzany do Śląska Wrocław napastnik z Wybrzeża Kości Słoniowej, Didier Konan Ya, nie zagra w zespole Ryszarda Tarasiewicza - podaje portal dziennik.pl, powołując się na tekst w "Przeglądzie Sportowym". Jak twierdzi dziennikarz serwisu, transfer nie wypali z powodu... koloru skóry piłkarza.

 

Decyzję o rezygnacji z usług Konana Ya podjął trener Ryszard Tarasiewicz. Szkoleniowiec nie miał pewności, czy kibice drużyny dobrze przyjmą czarnoskórego napastnika w zespole. Tarasiewicz przypomniał, że grający niedawno w Śląsku inny czarnoskóry piłkarz, Beniamin Imeh, spotykał się często z rasistowskimi atakami.

 

- Nie chcę ponownie ryzykować ludzkiej krzywdy - wyjaśnia Tarasiewicz i dodaje, że ataki na Imeha szkodziły tak zawodnikowi, jak i całej drużynie.

 

Jesli to prawda a mam nadzieje, ze nie to Rysiek sie niestety ale kompromituje :(

Odnośnik do komentarza

Sory, ale jak na forum najlepszej nieoficjalnej stronie o Śląsku (slasknet) każdy wpis o Imehu zmieniało automatycznie na "czarny" (trwało to dość długo i dopiero po sporej ilości protestów to zmienili) to ta wypowiedź nie jest bezpodstawnym gadaniem. Ten sam Imeh popłakał się na konferencji prasowej, że jest dręczony, na nie jednym meczu był wygwizdywany i było udawanie małp. Podobno niektórzy zawodnicy też źle do niego podchodzili (np. na treningach podobno było mało chętnych, aby z nim ćwiczyć). Także według mnie decyzja Tarasia nie jest niezrozumiała i tylko nasi "kibice" mogą czuć się winni.

Odnośnik do komentarza
Konan Ya nie zagra w Śląsku

- Przymierzany do Śląska Wrocław napastnik z Wybrzeża Kości Słoniowej, Didier Konan Ya, nie zagra w zespole Ryszarda Tarasiewicza - podaje portal dziennik.pl, powołując się na tekst w "Przeglądzie Sportowym". Jak twierdzi dziennikarz serwisu, transfer nie wypali z powodu... koloru skóry piłkarza.

 

Decyzję o rezygnacji z usług Konana Ya podjął trener Ryszard Tarasiewicz. Szkoleniowiec nie miał pewności, czy kibice drużyny dobrze przyjmą czarnoskórego napastnika w zespole. Tarasiewicz przypomniał, że grający niedawno w Śląsku inny czarnoskóry piłkarz, Beniamin Imeh, spotykał się często z rasistowskimi atakami.

 

- Nie chcę ponownie ryzykować ludzkiej krzywdy - wyjaśnia Tarasiewicz i dodaje, że ataki na Imeha szkodziły tak zawodnikowi, jak i całej drużynie.

 

Jesli to prawda a mam nadzieje, ze nie to Rysiek sie niestety ale kompromituje :(

 

Chyba jednak nie. Niestety macie grupę kibiców, którzy nie raz już pokazywali swój stosunek do ciemnoskórych, nie tylko, piłkarzy.

"Tak się zabawia szlachta z Wrocławia" a jaki pod tym był rysunek to wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...