Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O to chodzi, że wszędzie jest chujowo. Mam bardzo mało czasu na grę i chciałbym po OGROMNYCH stresach codzienności się totalnie zrelaksować i zrobić coś pozornie niewykonalnego dość niskim kosztem. I to mi dawał niegdyś CM/FM. Teraz jedynie potęguje moją depresję. Nie jest lekarstwem na objawy bólu duszy. Wprost przeciwnie, daje fałszywą nadzieję, by mi jeszcze mocniej wbić w serce pal. Tak jak życie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie dla mnie to żadna frajda. Mam wewnętrzny imperatyw zdobywania rzeczy niemożliwych. Nawet, jeśli mówimy jedynie o grze. Choć nie oszukujmy się. To nie jest tylko gra. W przeciwnym wypadku nie zabrałaby mi 25 lat życia.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Nie no tylko journeymana uznaję. Natomiast jest stały schemat: wpierdol -> morale w dół -> jeszcze większy wpierdol -> morale czerwone -> seria wpierdoli. Nie mam czasu robić syntezy taktyk i testów miliona taktyk z netu, żeby je połączyć w jedną najlepszą. Do patcha działała mi moja z 18-tki i było zajebiscie. Grałem zawsze powyżej oczekiwań. Po patchu jak zwykle WSZYSTKO się rozsypało i jestem sfrustrowany, bo nci nie działa. ZAWSZe, w każdym FM tak było. Tylko że miałem więcej cxzasu i rozgrywałem milion razy mecze na drugim sejwie, testując rózne taktyki i ustawienia. Nie mam też zamiaru grać czyjąś taktyką z netu, bo to gówno a nie gra. Eh..... Naprawdę. Potrzebuję w życiu bodźców. BODŹ KRUWA CÓW!!!!! pozytywnych rzecz jasna. Tymczasem ciągle dostaję w głowę. Co nie zrobię, to zawsze wpierdol. Kiedyś chociaż ten komputer ratował sytuację, ale teraz i tu dostaje wpierdol.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, me_who napisał:

Dodatkowym plusem jest imersja w głowie

 

- Goldsztajn! Ja potrzebuję tego obrońcę!

- Ale Zuckerbaum, ja ciebie mówił, że za niego Beitar chce wiele szekli.

- Ale ja jestem zainteresowany jego grą w naszym Hapoelu i ty stań mnie na głowie by go kupić.

- Aj waj!

Oczywiście musiałem to przeczytać takim charakterystycznym głosem ;)

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Vami napisał:

Nie no tylko journeymana uznaję. Natomiast jest stały schemat: wpierdol -> morale w dół -> jeszcze większy wpierdol -> morale czerwone -> seria wpierdoli. Nie mam czasu robić syntezy taktyk i testów miliona taktyk z netu, żeby je połączyć w jedną najlepszą. Do patcha działała mi moja z 18-tki i było zajebiscie. Grałem zawsze powyżej oczekiwań. Po patchu jak zwykle WSZYSTKO się rozsypało i jestem sfrustrowany, bo nci nie działa. ZAWSZe, w każdym FM tak było. Tylko że miałem więcej cxzasu i rozgrywałem milion razy mecze na drugim sejwie, testując rózne taktyki i ustawienia. Nie mam też zamiaru grać czyjąś taktyką z netu, bo to gówno a nie gra. Eh..... Naprawdę. Potrzebuję w życiu bodźców. BODŹ KRUWA CÓW!!!!! pozytywnych rzecz jasna. Tymczasem ciągle dostaję w głowę. Co nie zrobię, to zawsze wpierdol. Kiedyś chociaż ten komputer ratował sytuację, ale teraz i tu dostaje wpierdol.

Matko. To wyszło zdecydowanie poza kulki. Ale ja Cie rozumiem :)

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Brudinho napisał:

ściągnąłem do Milanu zajebistego SO z Danii 19 lat, ale mam taki sentyment do grających Bonucciego, Gomeza, Romnagnoliego i Musacchio, że chyba będę go musiał wypożyczyć i liczyć, że mi go nie spsują :( 

Kurwa, ściągasz obrońców, a tej drużynie jest potrzebny zawodnik, który będzie dostarczał piłek napastnikom. Kupiłeś obrońcę i co z tego, że jest zajebisty. Może i mieć najwięcej odbiorów, ale styl zespołu się nie zmieni. Dalej nie ma kto rozgrywać :roll: 

  • Lubię! 6
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...