Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Scorpio napisał:

Skąd masz neta?

 

Radiówkę. Nie mogę mieć żadnej Vectry ani niczego takiego, bo nie jest podciągnięta. Orange światłowodu też nie mogę mieć ponieważ Orange oddał studzienkę Dialogowi, który w tym czasie postanowił się sprzedać Netii, Netia się na to wyjebała i studzienka jest niczyja. A jak zadzwoniłem do Orange, to powiedzieli, że jak podpiszę umowę, to oni mogą podjechać sprawdzić czy się da coś z tym zrobić :kekeke: no kurwa raczej nie.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, lad napisał:

Mam chyba jakiś krzywy save w tym FM. Najpierw Mainz robi mistrza w sezonie 19/20, a teraz Macedonia dojechała do półfinału Mistrzostw Europy :D 

 

Spoko, u mnie Nottingham jest wicemistrzem Anglii :) 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Feanor napisał:

 

Szanse na „strząśnięcie z grzędy” rosną”. 

Łatwo nie będzie, bo efemowy Klopp zbudował chyba jedną z najlepszych ekip w historii futbolu i zdążył już wygrać ligę (x2), Community Shield (x2), Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwa Świata :( 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, lad napisał:

Łatwo nie będzie, bo efemowy Klopp zbudował chyba jedną z najlepszych ekip w historii futbolu i zdążył już wygrać ligę (x2), Community Shield (x2), Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwa Świata :( 

 

Faktycznie przedziwny ten sejw :)

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, stefan1984 napisał:

 


Gram teraz w OOTP 19, taki menedżer bejzbola, i, jeśli ktoś nie wie, to te czubki, podobnie jak w innych sportach, przez pół roku, od końca marca do końca września grają sezon zasadniczy, przez 5-6 dni w tygodniu, zazwyczaj serie trzech spotkań, dzień po dniu, na tym samym stadionie między tymi samymi zespołami. Głównie są to spotkania miedzy zespołami z tej samej dywizji, liczącej 5 ekip, czasem wpadnie trójpak z jakaś randomową drużyną z innej dywizji. Nie rozumiem jak to się im nie znudzi, no i po co grać jakieś sto gier pomiedzy pięcioma zespołami :)

 

Zamierzam w końcu siąść do OOTP18. Chociaż nie wiele wiem o bejzbolu, więc pewnie skończy się laniem. Brakuje mi gry pokroju MLB na PC. Może kiedyś kupię to cholerne PS to wtedy pogram w końcu w to, zwłaszcza, że ostatnia w jaką grałem to chyba była 2k12 i wspominam ją ciepło. Chociaż grałem tylko pitcherami. Ni cholery nie ogarniałem pola :D 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

No Celtic z Valencią wieczorową porą w Glasgow się zapowiada pysznie.

 

Ale Walentynki, kurwa, i obawiam się że zostanie mi oglądanie skrótów :angry: :mellow: 

ja sprawę walentynek pięknie rozpykałem, w weekend poszliśmy na małe szaleństwo i sobie trochę poświętowaliśmy naszą miłość, a dzisiaj tylko pyknę piękny bukiet i będzie git.

 

w ogóle mam mega kumatą żonę do tych spraw, no i co ważne, to jest 'święto' dwójki zakochanych, a nie tylko chłopa do baby. bo zdaje się, że wiele dup/par o tym zapomina.

 

abstrahując w ogóle od tego, czy ktokolwiek przykłada wagę do 14 lutego :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W ogole snilo mi sie dzisiaj,  Pulku, ze bylem na kolacji u ciebie i twojej zony. Siedzialem przy jakims wielkim, suto zastawionym stole, a wy nagle (podczas gdy ja spozywalem posilek) zaczeliscie sie obsciskiwac na dywanie obok i tak sobie pomyslalem "jak oni sie pieknie kochaja".

To tak z okazji walentynek zapewne. Pieknego kochania wszystkim zycze.

  • Lubię! 5
  • Haha 4
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...