Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W tej sferze wkurwiające jest też pasmo trzech, czy czterech meczów co 2 dni. Chyba w każdej lidze się to zdarza. No i mecze pucharowe w momencie jak pół składu rozjedzie się na reprezentacje. Też tego dużo. 


Gram teraz w OOTP 19, taki menedżer bejzbola, i, jeśli ktoś nie wie, to te czubki, podobnie jak w innych sportach, przez pół roku, od końca marca do końca września grają sezon zasadniczy, przez 5-6 dni w tygodniu, zazwyczaj serie trzech spotkań, dzień po dniu, na tym samym stadionie między tymi samymi zespołami. Głównie są to spotkania miedzy zespołami z tej samej dywizji, liczącej 5 ekip, czasem wpadnie trójpak z jakaś randomową drużyną z innej dywizji. Nie rozumiem jak to się im nie znudzi, no i po co grać jakieś sto gier pomiedzy pięcioma zespołami :)
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, kolek23 napisał:

 

W sensie oszukali Cię, czy wielka paczka i dwa małe pendrive'y?

 

To drugie ;)

 

 

 

25 minut temu, T-m napisał:

FnxAHzX.jpg

 

Wygląda dobrze. Jeszcze, żeby teraz wygrać LM...

 

Wygląda chujowo bez herbu.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, lad napisał:

Ja właśnie wygrałem z trzecioligowym Crewe 10:1, ale niestety to tylko sparing.

W sparingu jeśli się nie mylę wygrałem kiedyś 11-2 czy coś takiego. Dawne czasy. Ale to sparing. Teraz pierwszy raz zdarzyło mi się w oficjalnym spotkaniu takie manto spuścić. Dlatego się cieszę :)

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...