Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, schizzm napisał:

Pytanie, bo mnie to intryguje od jakiegoś czasu

 

Czy jak zamawia się żarcie na wynos, i w zamówieniu jest ujęta cena za dostawę, to powinno się dawać jeszcze napiwek? :-k  Czy w takiej sytuacji nie danie takowego nie bedzie faux pas?

 

 

Ze jeszcze nikt tego nie wrzucil? :D<3<3<3 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, wojt3k napisał:

Mała rzecz a cieszy: okazało się że kolega z działu nie zna tej słynnej konferencji Trapattoniego. Dziś odpowiedzią na każde pytanie jest hasło: mussen alleine die spiel gewinnen.

Boże, jak ja to kocham. Jeszcze te nazwiska <3 . I zawsze mnie rozwala to dojebywanie się do Thomasa Strunza i to wspomnienie na końcu o 25% zagranych meczów :D 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, schizzm napisał:

Sprzedam NBA2k19 na PS4, ktoś chętny? Hiszpańskie pudło, 130zł

 

@DudekTy nie chciałeś? :) 

Nah, przy 120 na allegro dałem spokój. Mam tyle rzeczy do ogarnia (Spiderman <3), że pewnie bym zainstalował i by się kurzyło.

 

Ale dzięki za pamięć :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie, naprawdę dzięki :D

 

Mam dostęp do 2k18 za free, bo kupowałem ziomkowi i tworzyłem konto na USA, teraz on przeszedł na 2k19, więc w zasadzie mogę grać na swoim profilu i nie odpaliłem gry od kilku miesięcy :P

 

 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, schizzm napisał:

Boże, jak ja to kocham. Jeszcze te nazwiska <3 . I zawsze mnie rozwala to dojebywanie się do Thomasa Strunza i to wspomnienie na końcu o 25% zagranych meczów :D 

Ich habe fertig! to jest chyba najśmieszniejsza rzecz wypowiedziana po niemiecku :D 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Zanim w swojej karierze w FM 2010 odszedłem z Man City dp czwartej ligi szkockiej, postanowiłem trochę pomóc federacji San Marino, kupując z San Marino Calcio za 60 milionów £ ich rezerwowego bramkarza :) pompowałem już tam czasem kasę wczesniej, kupując jakiegoś pokrakę za to, co zostało w kasie, ale efektem był co najwyżej udział w ich awansie z czwartego na trzeci poziom rozgrywek. Dopiero teraz są bogatym klubem, rozwineli sobie zaplecze i kupili dwóch graczy po milionie £ :)

Z FC United of Manchester też kupiłem do ManCity regena za 10 milionów £ (jak dawałem 30 i 20 to odrzucał każdy, nawet bajeczny kontrakt XD) ale gram na wielu ligach i małej bazie, więc chyba ich nie wrzucą do Conference North/South (są o klasę niżej) bo pojawia się u nich piłkarz co kilka sezonów, a forsę ode mnie zainwestowali w stanie się klubem zawodowym.
PS,
Sorry, ale mnie śmieszy

42258ee9de3fdda14397b5d5a881b688.jpg

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Kuuuurwa mamy luty aktualizacja friendzonu. Kwiatki to chuj, jak będzie noc poślubna i nie będzie dawała rady to wezmę kolesia na siebie (a choćby i na twarz) :/ Jezu jaki ja jestem beznadziejny w tym przypadku to aż przykro patrzeć.

  • Smutny 2
  • Haha 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

Kuuuurwa mamy luty aktualizacja friendzonu. Kwiatki to chuj, jak będzie noc poślubna i nie będzie dawała rady to wezmę kolesia na siebie (a choćby i na twarz) :/ Jezu jaki ja jestem beznadziejny w tym przypadku to aż przykro patrzeć.

wyjdź z friendzonu, zmień pracę, weź kredyt, zausz firmę

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...