Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://gloswielkopolski.pl/dni-wolnosci-nowym-swietem-tego-chca-senatorowie-po-nowe-swieto-ma-trwac-9-dni/ar/13869796?fbclid=IwAR3ND3LydbCkODu6eqQCb54m03RzzrRMCUOROpc9iqG9Tg9BCUYNlvK3cgU

 

Licytacja trwa :P 

 

Chociaż niestety trochę smutłem z 

 

Cytat

 


Odbyłoby się tylko w 2019 roku i nie wiązało z dodatkowymi dniami wolnymi od pracy.

 

 

:(;) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Pff, takie święto bez wolnego to ma prestiż jak, nie wiem, Tłusty Czwartek. Też niby ludzie coś robio, ale muszą być w pracy.

 

Bo to jest ten słynny spryt Platformy - prosty lud się złapie na Dziewięć Dni Świąt [ZOBACZ KIEDY], a i przedsiębiorcy będą zadowoleni, bo liczba dni pracujących się nie zmieni. Tym sposobem dwie pieczenie na jednym ogniu, i już za rok wybory są nasze :jupi: 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gabe napisał:

 

Bo to jest ten słynny spryt Platformy - prosty lud się złapie na Dziewięć Dni Świąt [ZOBACZ KIEDY], a i przedsiębiorcy będą zadowoleni, bo liczba dni pracujących się nie zmieni. Tym sposobem dwie pieczenie na jednym ogniu, i już za rok wybory są nasze :jupi: 

Cytując Odpowiedzialnego Ojca - two birds stoned at once!

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, lad said:

IMO najprościej osiągnąć to co chcesz jakąś formacją, która posiada w fazie defensywnej (czyli to co widzisz w kreatorze) piłkarzy na połowie przeciwnika. Do kogoś te bezpośrednie, szybkie i dalekie podania muszą trafiać, a przy 4-4-2 twoi skrzydłowi niekoniecznie muszą nadążyć za akcją za każdym razem i w przypadku jak napastnicy stracą piłkę możesz sam zostać skontrowany i złapany "off the guard". 

 

Jak we wszystkim potrzebny jest odpowiedni balans. Fundamenty ofensywnego futbolu to penetracja, wsparcie, mobilność i kreatywność - jak spełnisz wszystkie te punkty to powinno się udać :)

 

Generalnie ofensywny futbol jest imo "trudniejszy" od gry z kontry, bo potrzebujesz ruchu w dwie strony, żeby stworzyć miejsce na boisku. Czyli ktoś musi się cofać, ktoś wbiegać w to miejsce, ktoś zapewniać szerokość i ktoś atakować z głębi pola.

 

Awesome, dzięki :) także spróbuję ustawić albo jakieś 4-4-2, gdzie skrzydłowi będę AM R/L z funkcją IF albo W. Ewentualnie jakieś 4-3-3- z IF-F9-IF z przodu, tylko ogarne jak tam z personelem ;)

 

A z balansem to wiesz, ja nie próbuję tworzyć taktyki teraz na ciągłe granie. Ja chcę zrobić coś, co mi da szansę na ugranie czegokolwiek przy 0-1, 0-2 w drugiej połowie. Na razie znakomitą ilość spotkań gdzie pierwszy tracę bramkę na wyjeździe przegrywam bez nawiązania walki. Mam imho bardzo dobrze ustawiony zespół na kontry (wyjazd) i do spokojnego prowadzenia gry skrzydłami w domu. Problem jest z przyciśnięciem broniącego się rozpaczliwie rywala :)

Odnośnik do komentarza
Just now, szramek said:

Koledzy, szczególnie ci żonaci. Powiedzcie mi gdzie się znajduje kobiety, które nie budzą podejrzeń o chorobę dwubiegowa? A może to jest normalne i trzeba się z tym pogodzić?

 

Jeśli mówimy o okresie miesiąca, to trzeba się pogodzić. Jeśli zmiany nastroju mają miejsce codziennie, to RUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN ;) 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o pms to po moich ostatnich doświadczeniach, kilka dni humorów w ciągu miesiąca mnie kompletnie nie rusza. Chodzi mi raczej o kobiety które potrafią z dnia na dzień kompletnie zmienić swoje nastawienie do wszystkiego. Pisząc z dnia na dzień oczywiście wyolbrzymiam, ale np poruszać temat zamieszkania razem i parę tygodni później kompletnie zmienić zdanie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, szramek napisał:

Jeśli chodzi o pms to po moich ostatnich doświadczeniach, kilka dni humorów w ciągu miesiąca mnie kompletnie nie rusza. Chodzi mi raczej o kobiety które potrafią z dnia na dzień kompletnie zmienić swoje nastawienie do wszystkiego. Pisząc z dnia na dzień oczywiście wyolbrzymiam, ale np poruszać temat zamieszkania razem i parę tygodni później kompletnie zmienić zdanie.

 

Unikaj tindera. to siedlisko odrzuconych psychopatek :keke: 

Żartuje ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, szramek napisał:

Nie wiem czy przypadkiem nie masz racji.

 

Generalizuje ;) Ale trafiłem na sporo lasek, które mimo bardzo dobrego krycia się z początku po pewnym czasie stawało się demonami. Zauważyłem, że czym starsze tym gorzej. Dlatego mam ankiete :keke: 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Reaper said:

@szramek nie wypowiem się, ja ze swoją żoną zamieszkałem po 3-4 miesiącach znajomości, gdy mieliśmy obydwoje po 21 lat. W tym roku stuka nam 30-tka ;) 

 

Kurwa "nie wypowiem się", ale jednak post jest :keke: 

 

Jak się znasz, to nie pisz! Nikogo nie interesuje Twoje szczęście :P 

  • Lubię! 6
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...