Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Norweski zespół rockowy, w sumie to i atl-rockowy z domieszką bluesa. Kiedyś przywrócili mi wiarę w rocka, gdy już ją bezpowrotnie traciłem ;). W 2007 roku po śmierci gitarzysty ogłosili split po zakończeniu trasy. Pod koniec zeszłego roku zapowiedzieli powrót na trasę. Mimo wszystko nie wierzyłem, że wrócą.  

W 2008 roku były nawet jakieś przymiarki, że mieli zagrać w... Ełku ;), ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Kocham w tym zespole wszystko, od kompozycji, przez pracę każdego z instrumentu po wokal (Sivert :wub:). 

No i ten powrót prawdopodobnie będzie ogrywaniem ich debiutu Industrial Silence - płyty przez którą ich poznałem i pokochałem (jeden z najlepszych opening tracków ever). Całość w spoilerze dla chętnych ;)

 

[/madrugada]

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza

A sam nawet przysłużyłem się dla madrugadowej sceny ;). Swego czasu udało mi się zdobyć ich koncert z ostatniej trasy, koncert grany w Paradiso w 2008 roku. Zdobyłem go jakoś niedługo po tym wydarzeniu. Przez wiele lat nigdzie nie wypłynął i kto wie, czy nie byłem jego jedynym posiadaczem ;). Koniec końców udostępniłem go w 2014 roku na YT, do dzisiaj jest jedynym "egzemplarzem". Widocznie tylko ja wpadłem na pomysł, żeby go swego czasu zripować ze strony paradiso zaraz przed tym, jak go stamtad zdjęli :kekeke: (odbiło się na jakości, ale co za różnica, rarytas ;)).

 

I całe szczęście, że go udostępniłem, bo dosłownie kilka tygodni później padł mi dysk, na którym go przechowywałem :roll: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...