Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Gabe napisał:

 

Chyba wprost przeciwnie :-k 

Wprost przeciwnie w tym porównaniu to by był szacunek dla płci przeciwnej. Zresztą na tym przecież opiera się ten prawdziwy feminizm, w przeciwieństwie do nurtu typu "facet mnie rzucił, więc zacznę obrażać wszystkich facetów, przestanę golić nogi i nazwę się feministką". Jednak takie określenia przypisałbym właśnie takiej grupie. 

Odnośnik do komentarza

Ludzie tutaj jednak żyją w strachu. Przesiadałem się w metrze, w pewnym momencie coś huknęło, nie wiem, co to było, ale obstawiam, że gdzieś coś jacyś robotnicy remontowali, bo odgłos ewidentnie był uderzeniem czegoś ciężkiego i płaskiego o ziemie. Cóż, wystarczyło żeby co niektórzy wpadli w panikę i zaczęli uciekać gdziekolwiek, a potem efekt domina. Trochę przerażający widok :-k :/ 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

Ludzie tutaj jednak żyją w strachu. Przesiadałem się w metrze, w pewnym momencie coś huknęło, nie wiem, co to było, ale obstawiam, że gdzieś coś jacyś robotnicy remontowali, bo odgłos ewidentnie był uderzeniem czegoś ciężkiego i płaskiego o ziemie. Cóż, wystarczyło żeby co niektórzy wpadli w panikę i zaczęli uciekać gdziekolwiek, a potem efekt domina. Trochę przerażający widok :-k :/ 

Masz to swoje multi-kulti :roll: 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

Ludzie tutaj jednak żyją w strachu. Przesiadałem się w metrze, w pewnym momencie coś huknęło, nie wiem, co to było, ale obstawiam, że gdzieś coś jacyś robotnicy remontowali, bo odgłos ewidentnie był uderzeniem czegoś ciężkiego i płaskiego o ziemie. Cóż, wystarczyło żeby co niektórzy wpadli w panikę i zaczęli uciekać gdziekolwiek, a potem efekt domina. Trochę przerażający widok :-k :/ 

No jak w średniowieczu ludzie słyszeli z oddali stukot kopyt to pewnie też często wpadali w panikę. Nic nowego ;) 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, lad napisał:

No jak w średniowieczu ludzie słyszeli z oddali stukot kopyt to pewnie też często wpadali w panikę. Nic nowego ;) 

 

 

Życie w cieniu wojny to fatalna sprawa :( ciekaw jestem, czy ludzie z Ulsteru zdołali już wyjść z traumy (ostatni zamach chyba coś koło 8-10 lat temu). 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

edit: właśnie włączyli :D kozak! to jak jeszcze wrzucą na Google Home to już bank to kupię:)

No właśnie próbowałem, powiedziałem "zagraj coś", a on do mnie "playing secret sauce" :-k 

51 minut temu, tio napisał:

Polskojęzyczny asystent google jest całkiem kumaty. Mówię mu "Zagraj coś", on odpowiada dobrze i puszcza Stare Dobre Małżeństwo

A tak swoją drogą to do żadnej muzyki nie mam takiego sentymentu jak do SDM <3 Muzyka mojego dzieciństwa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...