Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Gacek napisał:

Pewnie spokojnie z połowę na Eleven. Te z dołem tabeli we Włoszech trudno było złapać gdziekolwiek do oglądania nawet w przypadku lepszych ekip od Genoi, ale czasem też są streamy. Także jak ktoś chce mi pisać ściemy na temat jego wszechstronności i gry tyłem do bramki (0,8 kluczowego podania na mecz :kekeke: ) to nie ten adres.

no ja oglądałem większość, i wydaje mi się, że mocno go deprecjonujesz.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Pulek napisał:

ależ dobra robota z tym odkopaniem tematu 'pytanie do' :) i jeszcze wyskakuje taki magik jak @kolek23:D

 

ps. komputer zamówiony, jutro, najpóźniej w czwartek powinien być u mnie :> sprawdzimy tę maszyne

Okazało się że @lad jest geniuszem który wyprzedził epokę i forumek musiał dorosnąć do jego idei

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Dudek napisał:

Ja normalnie wracam do domu około 10 minut, wczoraj ponad 30 :D

 

Ogólnie wszyscy po 20, 25 maks, bo na ulicach przed 17 był lód. W którymś momencie jak się zatrzymałem, bo ktoś przede mną czekał do skrętu w lewo, to potem nie mogłem ruszyć. Dopiero za 5 razem zacząłem się przesuwać i po kilkunastu metrach faktycznie poczułem, że mam kontrolę nad autem.

ojciec wczoraj i o 15 i przed 18 śmigał po łodzi, suchutko... w Warszawie też dramat

 

 

55 minut temu, Pulek napisał:

ależ dobra robota z tym odkopaniem tematu 'pytanie do' :) i jeszcze wyskakuje taki magik jak @kolek23:D

 

ps. komputer zamówiony, jutro, najpóźniej w czwartek powinien być u mnie :> sprawdzimy tę maszynę!

pogardziłeś konsultacjami za sakwę cebulionów? masz bana na najbliższy zimowy zlot :P

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, klinsmann napisał:
Godzinę temu, Pulek napisał:

ależ dobra robota z tym odkopaniem tematu 'pytanie do' :) i jeszcze wyskakuje taki magik jak @kolek23:D

 

ps. komputer zamówiony, jutro, najpóźniej w czwartek powinien być u mnie :> sprawdzimy tę maszynę!

pogardziłeś konsultacjami za sakwę cebulionów? masz bana na najbliższy zimowy zlot :P

nieeeee, pojawiła się opcja potestowania jednego z egzemplarzy przez tydzień :) więc idelolo, ale będę dawał znać co i jak :)

Odnośnik do komentarza
41 minutes ago, kuab said:

A ja mam fazę ten cały ironiczny polski trap typu Hewra, Kaz Balagne, Tuzza - zaskakująco dobre bity i produkcja, a zabawa słowem momentami jak w Skamandrze :D Oprócz tego są momentami tak obrzydliwie wulgarni, że to aż przezabawne, ale znowu, to zapewne taka poza

Ja już sam się gubię gdzie tam jest poza i ironia, czy jednak kazek, belmondziak i reszta robią to for real. Ale bałagane słucham namiętnie już z rok i stale promuje wśród znajomych 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, szramek napisał:

Ja już sam się gubię gdzie tam jest poza i ironia, czy jednak kazek, belmondziak i reszta robią to for real. Ale bałagane słucham namiętnie już z rok i stale promuje wśród znajomych 

Zgadza się, można się pogubić, postmodernizm na całego :kekeke: 

 

Z takich klimatów też polecam Ćpajstajl - Lato w Gettcie, pisałem w Rapowych

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...