Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Pulek napisał:

że magiczne wyniki, no WTF, 3. miejsce w pierwszym sezonie?

W FM18 wygrywałem Evertonem ligę w pierwszym sezonie, ale w 19 mi tak dobrze nie idzie i do szału mnie doprowadzają napastnicy :( Nie wiem jak testerzy SI mogli tak dać dupy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Morpheus napisał:

NBP kalkuluje inflację ok. 3% w 2019 roku również ze względu na zapowiadane podwyżki, m.in. ceny prądu, więc każdy wynik poniżej 3% będzie "sukcesem działań ekipy rządzącej".

No właśnie nie bardzo, bo finalny efekt inflacji będzie ogłoszony przez (bardzo możliwe, że odmienny partyjnie) nowy rząd po wyborach i z perspektywy PiS lepiej powiedzieć "będzie super", a za rok powiedzieć "to wina PO", niż deklarować "będzie źle" i zostać wywiezionymi na taczkach przy wyborach, gdy ludzie skumają, że to tak naprawdę wina PiS.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gacek napisał:

No właśnie nie bardzo, bo finalny efekt inflacji będzie ogłoszony przez (bardzo możliwe, że odmienny partyjnie) nowy rząd po wyborach i z perspektywy PiS lepiej powiedzieć "będzie super", a za rok powiedzieć "to wina PO", niż deklarować "będzie źle" i zostać wywiezionymi na taczkach przy wyborach, gdy ludzie skumają, że to tak naprawdę wina PiS.

 

Rzecz w tym, że oni zakładają zwycięstwo i zmasakrowanie totalnej opozycji, a wszelkie sondaże utwierdzają ich w tych założeniach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Morpheus napisał:

Rzecz w tym, że oni zakładają zwycięstwo i zmasakrowanie totalnej opozycji, a wszelkie sondaże utwierdzają ich w tych założeniach.

Dlatego od paru tygodni mądre polityczne głowy (co piszę bez ironii) z rządu kalkulują, jak by tu wejść w przyspieszone wybory pod pretekstem samorozwiązania sejmu, by zastać opozycję niezjednoczoną i krótko mówiąc z ręką w nocniku. Tak, dlatego tak kombinują, że są pewni zwycięstwa i patrzą tylko na propagandowy CBOS :keke: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hajd napisał:

U mnie dzien trwal do 3 nad ranem, dopiero wtedy mala laskawie postanowila usnac

No to grubo :D U nas mloda budzi sie okolo polnocy (akurat jak ja ide spac) a pozniej 3-4. Jeszcze jakis czas temu bylo spoko, bo dostala butle i szla spac, a teraz, jak sie rozbudzi, to dostaje adhd i potrafi wariowac w lozeczku przez godzine :/ 

Odnośnik do komentarza

O jeżu, wypowiedź kaderra, z której się śmieję z kolegami jako o dowodzie na życie złudzeniami junior associate co do branży, została nominowana do cytatu roku xD To jest właśnie idealny przykład zasady podczepienia, o której pisałem wczoraj :lol: 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gacek napisał:

O jeżu, wypowiedź kaderra, z której się śmieję z kolegami jako o dowodzie na życie złudzeniami junior associate co do branży, została nominowana do cytatu roku xD To jest właśnie idealny przykład zasady podczepienia, o której pisałem wczoraj :lol: 

Zapomniałeś napisać "kolegami mecenasami" :) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

Zapomniałeś napisać "kolegami mecenasami" :) 

Nie chciałem tej opinii tak kompromitować wzmianką o ludziach rozeznanych w temacie, w końcu zdaniem Maryniarzy nikt lepiej branży nie zdiagnozuje niż osoba spoza niej, powielająca kalki z amerykańskich seriali? :keke: 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Nope. @schizzm mógł mieć prawo na czas nieokreślony i nie wiedzieć, że musi je wymienić po zamieszkaniu na stałe w Hiszpanii.

otóż to :). Nie jeździłem, chciałem wlasni się zą to wziąć i pójść na kurs odświeżający i przy okazji się o tym dowiedziałem :)

 

Teraz tylko nie wiem, bo niby trzeba II wymienić w ciągu dwóch lat, a jestem 4. :-k

 

W ostateczności mogę też wymienić w Polsce. Muszę doczytac

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Gacek said:

O jeżu, wypowiedź kaderra, z której się śmieję z kolegami jako o dowodzie na życie złudzeniami junior associate co do branży, została nominowana do cytatu roku xD To jest właśnie idealny przykład zasady podczepienia, o której pisałem wczoraj :lol: 

 

Przecież sam rozumiesz, że elita i plebs nie będą się śmiali z tych samych rzeczy :) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Teraz, Meler napisał:

Była kiedyś taka zajebista stara strategia, tak mi się przypomniała czytając dziś różne posty. Polecam :P

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Mega-Lo-Mania

Jakie to było dobre. Jak się ogarnęło sztuczki, to można było spuścić atomówkę na jaskiniowców. Mój wewnętrzny złol był wtedy taki kontent :D

I jak tam łatwo było się kłócić :D Można było bardzo prosto stworzyć sojusze do gnębienia jednej osoby :)

Wiem, że nie o tym chciałeś mówić pisząc tego posta, ale nostalgia zaatakowała motzno ;)

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Meler said:

 

Wejdź we własny link i kliknij tu: Sprawdź zasady i wyjątki dotyczące odnawiania i wymiany prawa jazdy w razie przeprowadzki do innego kraju UE.

 

:P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...