Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Była kiedyś w chyba Magii i Mieczu taka krótka opowiastka chyba Piekary albo Komudy (w sumie to raczej Komudy ale głowy nie dam) o oblężeniu Jasnej Góry. I był tam oddział specjalny mnichów który próbował przebić się przez to oblężenie, a cały szwedzki co znali to to zdanie i powtarzali je  w kółko. I tak mi utkwiło :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, ajerkoniak napisał:

 

Z Przyjaciółmi się nie zgadzam, IMO pierwsze parę wyraźnie słabsze, zaś Soprano okej, ale to wyjątek IMO ;) Plus dobrze kojarzę, że tam są 45 minutowe odcinki po 23 czy coś w sezonie? To Sopranos mieli mniej, nie? To też wpływa na poziom .

Sopranos mieli chujową pierwszą połowę ostatniego sezonu.

 

Wróciłem z Kleru Smarzowskiego. Co ciekawe sala kinowa (multikino Ursynów) pełniutka :-k 

 

Sam film meh, spore rozczarowanie, ale momenty były (np. ostatnia scena, no ale to 100% Smarzowskiego w Smarzowskim). Za grzeczny, w zasadzie bardziej broni niż atakuje polski KK wbrew wielu zapowiedziom i recenzjom. Chyba najsłabszy film Smarzowskiego. Zupełnie niewykorzystany potencjał świetnego tematu, na poziomie systemowym ledwo liźnięty. 

 

No i inna sprawa, że trochę mnie to już drażni, że wszystkie jego filmy wyglądają dokładnie tak samo - brudna przestrzeń, ciemno, wszyscy chleją wódę, wszyscy uwikłani w przekręty i układy - ten polski realizm jest tak "realny", że aż przerysowany, przez co wbrew pozorom IMO film robi się mniej przekonujący.

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SZk napisał:

Ty wciaz na budowie czy sie czasem wyrwiesz na miasto?

ostatni kwartał to mieszkanie w pracy, od czwartku budowa do nowego roku, potem powrót do rzeczywistości

 

chwile znajdę, co kminimy? jutro byłby dobry dzień na ucieczkę z placu budowy. dzisiaj chyba skończyłem operacje ściana za tv, więc będzie można jak człowiek jakiś mecz obejrzeć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...