Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kowalinho napisał:

wow, kozak, zaluje ze mam wersje non-steam

19 minut temu, Reaper napisał:

Totki - Barca czy Liverpool - Napoli :-k 

kurde, ze tez wynioslem monitor do drugiego biura... a telewizor pojechal do rodzicow

 

trudny wybór

Odnośnik do komentarza

@me_who z bezprzewodowych setów słuchawkowych to bym polecał to: https://www.morele.net/sluchawki-hyperx-cloud-flight-hx-hscf-bk-em-979462/ albo to https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-z-mikrofonem/sluchawki-steelseries-arctis-7-czarny,id-802613?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=864644&utm_campaign=2018-12&utm_term=Sluchawki-z-mikrofonem&ceneo_spo=false 

Mam cloudy 2 i jestem zajebiście zadowolony, a te wydają się sensowne. Na Arctisie za to gra paru streamerów, no i też marka to dodatkowy prestiż dla małolata, który z pewnością to doceni. :D :keke: 

 

PS. Osobiście bym brał Hyperx. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Counter napisał:

Do komunikacji jest jak najbardziej ok, słychać wyraźnie. Chyba, że ktoś ma aspiracje na bycie youtuberem czy streamerem to wtedy faktycznie. 

 

czasmi w piatek wieczorem wbije do ziomkow w pracy pogadac na discordzie i mamy 2och co jeden ma corsaira za pincet, drugi ma chyba hyperx, plantronicsy za 80zł są duzo czystsze, zrozumiec ich mozna, ale dluzej niz 10 minut nie da sie ich sluchac. 

 

1 minutę temu, jmk napisał:

Apka player.pl jest jebnięta.

tv? na moim starym samsung to juz masakra byla po 4 latach. cwaniaczki... 

Odnośnik do komentarza

Moje przygody z NBA 2k - ciąg dalszy

 

Jak już wiemy, ta gra to oskryptowane gówno. Dalej próbuję pokonać w trybie MyTeam zespół Finals MVPs, ale gra mi skutecznie na to nie pozwala :). Dziś zaskoczyła czymś, czego jeszcze nie widziałem, a sprawiło tylko najpierw opad szczęki do podłogi a potem wybuch spazmatycznego śmiechu. W grze jest animacja rzucenia się zawodnika po piłkę, gdy np. ta może wypaść na aut. Toteż komputerowy Magic Johnson rzucił się po takową (próbowałem mu ją ukraść moim zawodnikiem) na 9-metrze przy bocznej linii. Siedząc na ziemi, zamiast jak to jest w takich przypadkach podać do innego zawodnika, jebnął mi trójkę z pozycji podłogi, z 9 metrów, chociaż na zegarze było jeszcze 15 sekund :szczerba::hahaha:. Dlaczego ja się jeszcze tym katuje? ...

 

Z innej beczki. Obiecuję wam tutaj na forum, że kiedyś napiszę książkę o życiu w tym kraju, regionie, mieście. Będzie to książka kompletnie demitologizująca ten rejon. Dzisiaj wpadłem w kolejny absurd tutaj, który jutro mam nadzieję odkręcić. Ale na tutejsze debilizmy powoli nie mam już sił... :roll: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, klinsmann napisał:

czasmi w piatek wieczorem wbije do ziomkow w pracy pogadac na discordzie i mamy 2och co jeden ma corsaira za pincet, drugi ma chyba hyperx, plantronicsy za 80zł są duzo czystsze, zrozumiec ich mozna, ale dluzej niz 10 minut nie da sie ich sluchac. 

na tsie nie ma takich problemów :D 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Na Androidzie tzn. na tel.

a to nie wiem... ostatnio korzystałem na operze i sie miło zdziwiłem, że nawet nie ma reklam i można coś obejrzeć :)

Teraz, Counter napisał:

na tsie nie ma takich problemów :D 

ts for mobile is useless. 

Teraz, Counter napisał:

na tsie nie ma takich problemów :D 

ts for mobile is useless. 

 

poza tym to nie kwestia apki tylko mikrofonu i interfejsu wireless. nawet na skypa potrafia srogo harczeć. 

Odnośnik do komentarza

Tu są reklamy i to o 100 razy głośniej niż nagranie i oglądając na słuchawkach.... a dodatkowo reklamy się zwieszają np. kilka minut nie idą sekundy, a jak wyłączysz to od nowa oglądasz. Albo jak końcówka Ci się zacięła to żeby przewinąć to musisz (bo nie pamięta gdzie skończyłeś) obejrzeć 3x 2 minuty reklam.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...