Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pulek napisał:

a swoją drogą to możemy się zerwać kiedyś na tę pizzę przy dworcu zachodnim :)

możemy ostatnio namierzyłem też fajny lokal przy drawskiej, troche inna pizza. w planach mam jeszcze jedno plackarnie na szczęśliwicach

 

będzie pogoda to będziemy się zgadywać. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kolek23 napisał:

 

Wytłumaczenie pilota - najpierw nie było ludzi, którzy załadowaliby bagaż, przez co stracikiśmy time-slota. Teraz nie ma tej maszyny do wypchnięcia samolotu z parku :lol: Welcome to London Stansted, you will never leave :D!

N A J G O R S Z E lotnisko na świecie. Nienawidzę. To chyba serio jedyne lotnisko, którego nie lubię - do większości nic nie mam albo wręcz mi się podobają (Amsterdam, Heathrow, wszystkie brazylijskie na których byłem), ale Stansted jest absolutnie najgorsze. Fatalny dojazd, mnóstwo ludzi, wielkie odległości pomiędzy security a gate'ami, mało miejsca do siedzenia, częste opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, schizzm napisał:

No dobra, zainstalowałem Yakuzę 0, liczę na dobrą zabawę.

 

Jedyny problem w tym, że nie mogę się uwolnić ciągle od Enter the Gungeon i przysłowiowe "ok, zrobie jeden bieg po loszkach i starczy" kończy się tym, że w nic innego nie gram :roll: 

Jak Ci na początku nie podejdzie otoczka czy walki to pchaj fabułę do przodu. Ja na początku prawie odpadłem jak co chwila dostawałem wciry na ulicy zanim wyskillowałem postać, ale wystarczyło parę rozdziałów i wsiąkłem.

 

Drugi sezon Cage'a obejrzany. Miejscami za długie, ale ogólnie <3

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, kuab napisał:

N A J G O R S Z E lotnisko na świecie. Nienawidzę. To chyba serio jedyne lotnisko, którego nie lubię - do większości nic nie mam albo wręcz mi się podobają (Amsterdam, Heathrow, wszystkie brazylijskie na których byłem), ale Stansted jest absolutnie najgorsze. Fatalny dojazd, mnóstwo ludzi, wielkie odległości pomiędzy security a gate'ami, mało miejsca do siedzenia, częste opóźnienia.

 

Ja bardzo nieswojo czuje się w Brukseli :| Zakapturzeni ludzie i wojsko z karabinami mnie przerażają.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kuab napisał:

Byłem. Po Heathrow też łazi policja z karabinami, zieeeew.

Na Ławicy też widziałem typa z czymś a'la Uzi. Trochę się zdziwiłem :D

 

45 minut temu, Feanor napisał:

DC2cYuA.jpg?1

 

 

Mój podpis działa tylko w efemie :/

No i niech tak pozostanie :ninja: 

Odnośnik do komentarza

Przyjechałem w końcu do hotelu. Jak na tę wieś pod Berlinem hotel niezbyt tani. Klucze czekały na mnie schowane w krzakach. Czad. O tej porze recepcja nieczynna i wejście tylko z tyłu budynku. Luz, wchodzę schodami awaryjnymi, które pamiętają wujka Adiego. I skrzypią jakby miały milion lat. Ale za to widok przed hotelem mega. Śluza, zalew :wub:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...