Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Counter napisał:

Ja powiem tak, nie wygląda to dobrze. Jak już bym był na jego miejscu i chciał zniknąć z forumowej rzeczywistości, to pierwsze co bym zrobił to oddał hajs, żeby nie pozostawić miejsca na takie domysły. :P 

No tylko że jeszcze przed złotem "uruchamiał przelew", więc podejrzewam, że i domysły nie są takie nieuzasadnione. Z drugiej strony był członkiem forum od wielu lat, a ta kasa nie jest taka duża, żeby kusiło. Przecież dla programisty to jednak pewnie tygodniówka, czyli nie kwota dla której ktoś by zrywał wieloletnie znajomości.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Man_iac napisał:

No tylko że jeszcze przed złotem "uruchamiał przelew", więc podejrzewam, że i domysły nie są takie nieuzasadnione. Z drugiej strony był członkiem forum od wielu lat, a ta kasa nie jest taka duża, żeby kusiło. Przecież dla programisty to jednak pewnie tygodniówka, czyli nie kwota dla której ktoś by zrywał wieloletnie znajomości.

Skoro hajs chciał pożyczać to chuj wie. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Man_iac napisał:

No tylko że jeszcze przed złotem "uruchamiał przelew", więc podejrzewam, że i domysły nie są takie nieuzasadnione. Z drugiej strony był członkiem forum od wielu lat, a ta kasa nie jest taka duża, żeby kusiło. Przecież dla programisty to jednak pewnie tygodniówka, czyli nie kwota dla której ktoś by zrywał wieloletnie znajomości.

 

W jakim ty kurwa świecie żyjesz...

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, kuab napisał:

Nie, to po prostu ajer tylko takie oglada :keke:

:)

No właśnie w tym problem - jak widzę że Ajer coś tam napisał to nawet nie zaglądam, bo wiem że mnie to nie interesuje :keke: A ja bym chętnie poczytal o filmach które są nowe i warte obejrzenia a które nie są w kółko o wygrywaniu dobra ze złem ;)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Scorpio napisał:

No właśnie w tym problem - jak widzę że Ajer coś tam napisał to nawet nie zaglądam, bo wiem że mnie to nie interesuje :keke: A ja bym chętnie poczytal o filmach które są nowe i warte obejrzenia a które nie są w kółko o wygrywaniu dobra ze złem ;)

 

E no, ja wszystko właściwie oglądam ;) najszybciej popkulturę, ale byłem też na Zimnej Wojnie, tylko zapomniałem opisać xd

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...