Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, jmk napisał:

 

Wyjdzie nawet trzy ;)

Nie no, gdyby się nie zaoferował to bym brał typówkę jak @Makk.

 

 

Panie! Za tyle kasy co podałeś, to być miał ze dwa projekty u architekta jakiegoś. A nie u "znajomego" ;)

No ale cóż... człowiek się uczy cały czas. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Pierwszy raz przed dziarą się spinałem, ale też robiłem dłoń w końcu. Niby 3h, a bolało jak skurwysyn, ale już jestem na lewym ramieniu pełną gębą kryminalistą <3

Mnie ostatnio mocno wkręciła biomechanika. Ja chcieć mieć dwie, ale budowa idzie, choć może uda się żonę przekabacić :P Mam już nawet wybrane podobne 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

 

Strasznie mi się te wzory opatrzyły, aczkolwiek przyznam że dobrze zrobione robią wrażenie ;)

Mi się wczesniej jakoś nie bardzo podobały. Tzn jak były ciekawe to się podobały, takie mniejsze, czarno-białe.

 

A teraz się jakoś zajarały mnie.

 

np:



3D-Biomechanical-Tattoo-On-Forearm-4.jpg

 

DB_MDVSWsAE6j80.jpg

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Man_iac napisał:

Faktycznie te biomechaniczne mogą wyglądać efektownie, ale sama efektowność się szybko znudzi. Tatuaż jednak powinien coś symbolizować, a tutaj nie jestem w stanie do tego przypiąć jakiegoś znaczenia. 

No wiesz... obecne czasy, XXI wiek, technologia, mało z ludźmi, więcej z komórkami i selfie itd :P 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Bo?

Pisałem powyżej. Pusty wzorek się szybko znudzi. Przynajmniej mi by się znudził. 

17 minut temu, Makk napisał:

No wiesz... obecne czasy, XXI wiek, technologia, mało z ludźmi, więcej z komórkami i selfie itd :P 

Może gdy popularyzowała się prasa mówili to samo :P 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...