Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Reaper napisał:

Tak, ponury_zniwiarz vel Rafael z CM Rev. Ktoś tu ostatnio pisał, że ma z nim kontakt, bo chyba z jednej mieściny są? Fajne teksty pisał na CM Rev.

 

Ja mam z nim kontakt, ale nie jesteśmy z jednej mieściny ;)

 

Bry

 

Wchodzę do pracy a tam w korytarzu do archiwum i socjalnego woda :D W kuchni woda na środku <3

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry! Powrót do biurowej rzeczywistości nie jest łatwy - nikt nie chce słuchać informacji o stadionie imienia Leszka Białego w Gąsawie emoji53.png

To może opowiedz im o ostatnim meczu LKSu?

 

@schizzm - szanuję i współczuję. Chyba prędzej spodziewałbym się hiszpańskiej inkwizycji niż strajku taksówkarzy w niedziele w nocy. Mieli chociaz flagi Uber = HIV?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

czolem!

 

no i w weekend jeszcze 8ha dolozylismy do tegorocznego bilansu :-k niestety nie udalo sie skonczyc u sasiada, bo w sobote zlapala nas burza; trzeba bedzie jeszcze raz w tym tygodniu pewnie urwac sie z roboty i usiasc na kombajn, ale to bedzie prawdopodobnie ostatnie podejscie do tematu w tym sezonie :) mozna wiec raczej na spokojnie planowac wyjazdy na sierpien ;)

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, schizzm said:

Oficjalnie - 5:17 dnia następnego, Szazem dotarł ze zlotu do domu :)

 

Kosztowało mnie to więcej zdrowia niż się spodziewałem. W tamtą stronę zagrożenie strajkiem Ryanair, w tę udupili mnie taksówkarze ;)

 

Idę spać... 

 

Taksówkarze to zło :/ 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry! Powrót do biurowej rzeczywistości nie jest łatwy - nikt nie chce słuchać informacji o stadionie imienia Leszka Białego w Gąsawie emoji53.png

 

Zastanawiające dlaczego! :-k

 

4 godziny temu, schizzm napisał:

Oficjalnie - 5:17 dnia następnego, Szazem dotarł ze zlotu do domu :)

 

Kosztowało mnie to więcej zdrowia niż się spodziewałem. W tamtą stronę zagrożenie strajkiem Ryanair, w tę udupili mnie taksówkarze ;)

 

Idę spać... 

 

A niby taka cywilizacja ten zachód!!!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Ech, do @Kamtek musi w końcu zrozumieć, że 90% osób w Maryni nie łapie żartów nawiązujących do czasów PRL-u, bo albo się jeszcze nie urodziło albo mieli kilka lat ;) 

Nie wiem, co gorsze - moje sentymentalne peerelowskie poczucie humoru czy Twój korpokij w dupie? :glaszcze:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...