Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon zmieniałem różnie. 4S miałem w sumie ponad rok i stał się za mały pamięcią, potem miałem 5S i byłem mega zadowolony. Ale była po 2 latach opcja kupienia 7 i ogarnąłem. Ogólnie potrzebuje czegoś a la Touch Id, dobrego aparatu i bezproblemowego działania bez mojej ingerencji, a że lubię iOS i mam MacBooka to wiadome było co bym miał. Gdyby X kosztował mniej to może bym kupił, ale nie mam potrzeby w sumie bo tylko wizualnie mnie jara.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, ajerkoniak said:

Telefon zmieniałem różnie. 4S miałem w sumie ponad rok i stał się za mały pamięcią, potem miałem 5S i byłem mega zadowolony. Ale była po 2 latach opcja kupienia 7 i ogarnąłem. Ogólnie potrzebuje czegoś a la Touch Id, dobrego aparatu i bezproblemowego działania bez mojej ingerencji, a że lubię iOS i mam MacBooka to wiadome było co bym miał. Gdyby X kosztował mniej to może bym kupił, ale nie mam potrzeby w sumie bo tylko wizualnie mnie jara.

 

Nowa lini iTelefonów powinna mieć jeden model o wyglącie X'a, ale w lepszej cenie :) 

Odnośnik do komentarza

W sumie jakby się zastanowić, to ja miałem w życiu całkiem sporo telefonów: 

1. Panasonic GD96

2. Sony Ericsson T230

3. Siemens S55

4. Sagem MY X6-2

5. Sony Ericsson K650i

6. Nokia n95

7. Nokia 5233

8. Samsung Galaxy Mini

9. Samsung Galaxy S

10. ZTE v987

11. iPhone 5

12. LG g3s

13. iPhone 4s

14. Xiaomi Redmi 3

 

Najbardziej byłem zadowolony z Iphone 5 - zajebista wydajność i szybkość, Galaxy Mini - pierwszy smartfon i szok, SE k650i - zajebiste opcje modowania i po wgraniu nowego sterownika dźwięku to był najlepszy grający telefon jaki miałem. SE T230 wygrałem w konkursie w Bravo Sporcie :D 

Odnośnik do komentarza

U mnie abonament zawsze był, więc co 2 lata. Ale teraz najchętniej bym trzymał się mojego S7 Edge, bo jest ok, a nie chce mi się kupować znów flagowca za 2000 zł :roll: Tylko, że mam szybkę pękniętą i różową krechę na cały ekran, a naprawa tego kosztuje chyba 1000-1500 zł :/ 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hajd napisał:

Co rok-półtora, ale kupowałem badziewia za 700-800 zl maks

Jmk to zminusował, ale ogólnie to Hajd ma rację. Jak jest się poweruserem i chcę się mieć wydajnego i niezawodnego smartfona w wymagających zadaniach to niestety ale telefony za 800zł to badziew. Jeśli jest się użytkownikiem, który potrzebuje dzwonić, fejs, yt i angry birds to do 800zł spoko. Imo zajebistym kompromisem jest tak jak ktoś napisał, szukać flagowców max do 2 lata wstecz. Za 1000-1300zł można wyrwać telefon, który będzie zdecydowanie lepszy od nowych, tegorocznych do 1500zł. Ja mam teraz ból o to, że zajebiście podoba mi się nowe S8 czy S9, ale kurwa, za takie pieniądze to nigdy w życiu. Dlatego zdecyduję się raczej na S7 edge, który ma funkcjonalność s8, podobną odczuwalną wydajność, ale trochę bardziej archaiczny wygląd (16:9, ale nie zmienia to faktu, że telefon dalej jest śliczny) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Counter said:

Jmk to zminusował, ale ogólnie to Hajd ma rację. Jak jest się poweruserem i chcę się mieć wydajnego i niezawodnego smartfona w wymagających zadaniach to niestety ale telefony za 800zł to badziew. Jeśli jest się użytkownikiem, który potrzebuje dzwonić, fejs, yt i angry birds to do 800zł spoko. Imo zajebistym kompromisem jest tak jak ktoś napisał, szukać flagowców max do 2 lata wstecz. Za 1000-1300zł można wyrwać telefon, który będzie zdecydowanie lepszy od nowych, tegorocznych do 1500zł. Ja mam teraz ból o to, że zajebiście podoba mi się nowe S8 czy S9, ale kurwa, za takie pieniądze to nigdy w życiu. Dlatego zdecyduję się raczej na S7 edge, który ma funkcjonalność s8, podobną odczuwalną wydajność, ale trochę bardziej archaiczny wygląd (16:9, ale nie zmienia to faktu, że telefon dalej jest śliczny) 

 

Zgadzam się, ale chciałbym zaznaczyć, że najlepsze modele z serii Xiaomi Redmi za okolice 1000zł też są bardzo wydajne. Brakuje im niektórych funkcji znanych z flagowców jak bezprzewodowe ładowanie, jakieś NFC, aparat ciut odstaje, ale są to urządzenia warte polecenia. Praktycznie jedyne nie-flagowce z Androidem, które warto kupić :) 

 

Aj, no i jeszcze One Plus, zajebiste są te telefony, ale i cena już dużo bliższa flagowcom Samsunga i reszty :) 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Hawkeye napisał:

jak przez nerki to lepiej rozbić na dwie dawki, ale wszystko zależy od tego ile białka w nich jest

w ogóle to wydaje mi się, że to cały czas pokutuje mit, że białko szkodzi nerkom co jest nieprawdą

ale nie odważyłbym się mówić Ci 'nie rób tak jak mówi lekarz', więc się mnie nie słuchaj, na wszelki wypadek rozbij

 

w ogóle googlam teraz te nutridrinki i mi to śmierdzi strasznym zdzierstwem kasy https://www.doz.pl/apteka/p111694-Nutridrink_Protein_plyn_o_smaku_owocow_lesnych_4_x_125_ml co tu niby jest w tym składzie, że nie możesz tego zastąpić dowolną serwatką albo po prostu zwiększeniem podaży białka w żywności? możesz o to zapytać kogoś, kto Ci to przepisał ale obawiam się, że Ci powie że się nie znasz zamknij ryj i pij co Ci mówię bo ja jestem pan lekarz

 

Ja ostatnio znalazłem moje białko, które straciło ważnośc miesiąc wcześniej. Daaawno tak dobrego srania nie miałem...albo to przez te śliwki :-k 

 

Poza tym ciężko żebyś w jakimś fajnym białku miał tyle cukrów ;) 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Brudinho napisał:

 

Ja ostatnio znalazłem moje białko, które straciło ważnośc miesiąc wcześniej. Daaawno tak dobrego srania nie miałem...albo to przez te śliwki :-k 

 

Poza tym ciężko żebyś w jakimś fajnym białku miał tyle cukrów ;) 

To 50:50 z jakimś gainerem ;)

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, kolek23 napisał:

Zgadzam się, ale chciałbym zaznaczyć, że najlepsze modele z serii Xiaomi Redmi za okolice 1000zł też są bardzo wydajne. Brakuje im niektórych funkcji znanych z flagowców jak bezprzewodowe ładowanie, jakieś NFC, aparat ciut odstaje, ale są to urządzenia warte polecenia. Praktycznie jedyne nie-flagowce z Androidem, które warto kupić :) 

Nom, Xiaomi Redmi Note 5 obecnie to prawie gwarant stabilnej pracy, jednakże kurde, fajnie by było mieć ładny Amoledowy wyświetlacz, dobry aparat, no i ładną stylistykę, które można dostać za niewiele więcej. Lubię gdy biorę do ręki sprzęt, mając go już jakiś czas, oglądam i dalej jestem nim zachwycony, wiedząc że były to dobrze wydane pieniądze. Miałem tak tylko raz, z iPhonem 5. 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Reaper napisał:

U mnie abonament zawsze był, więc co 2 lata. Ale teraz najchętniej bym trzymał się mojego S7 Plus, bo jest ok, a nie chce mi się kupować znów flagowca za 2000 zł :roll: Tylko, że mam szybkę pękniętą i różową krechę na cały ekran, a naprawa tego kosztuje chyba 1000-1500 zł :/ 

na Lesznie po taniości wymieniałem szybkę do swojego badziewia srajfonowego. adres Leszno, serwis telefonów - wyslij zapytanie.... albo zadzwoń. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Counter napisał:

Nom, Xiaomi Redmi Note 5 obecnie to prawie gwarant stabilnej pracy, jednakże kurde, fajnie by było mieć ładny Amoledowy wyświetlacz, dobry aparat, no i ładną stylistykę, które można dostać za niewiele więcej. Lubię gdy biorę do ręki sprzęt, mając go już jakiś czas, oglądam i dalej jestem nim zachwycony, wiedząc że były to dobrze wydane pieniądze. Miałem tak tylko raz, z iPhonem 5. 

 

To sobie odłóż z 3 miesiące i kup Iphona :P

Odnośnik do komentarza

super ekstra dyskusja się rozwinęła. no ja właśnie ostatnio jakoś co 2,5 - 3 lata zmieniałem, no i przyszedł ten moment. z tym że ja zazwyczaj kupowałem flagowca od razu po premierze :/ więc miliony płaciłem. teraz trochę poszukałem i... chyba znalazłem. mam nadzieję, że Huawei mnie nie zawiedzie przede wszystkim pod względem baterii. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Pulek napisał:

mnie nie zawiedzie przede wszystkim pod względem baterii.

jedna drobna rada, nie zauważyłeś większego drenażu baterii po zmianie mieszkania :) ? u mnie sąsiedzi niektórych bloków(w szczególności Ci na niskich piętrach nieco się na to skarżą ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...