Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ajerkoniak napisał:

Jeszcze nie odsłoniłeś okien michu :P ?

Ja to jestem człowiek ciemność, mam za dużo okien w salonie (narożne mieszkanie) i cenie sobie każdy fragment cienia.

Bo tez nie mogę full żaluzje, bo koteły uwielbiają sie położyć na słoneczku.

A sobota będzie piękna jak zobaczę Chorwację i Anglię w półfinale.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Bachor ma pewnie podobne zdanie o Tobie, ale jeszcze nie potrafi się wypowiedzieć. Cierpliwie czekaj ;)

płacze na mój widok, więc umie wypowiedzieć właśnie :p

39 minut temu, Meler napisał:

Najczęściej ten typek z lustra chyba :) Nie wiem czy to oznaka jakiegoś narcyzmu?

ja i narcyzm xD Raczej w drugą stronę. BTW - ME: Andromeda za 32 zł z hakiem, polecam.

Odnośnik do komentarza

Czytam reportaż "koronkowa robota" Cezarego Łazarewicza o sławnym zabójstwie 17-letniej dziewczynki pod Lwowem w 1931 roku, którego niby miała dokonać jej macocha Gorgoniowa. 

No i tam jest wątek córki oskarżonej, która urodziła się w więzieniu i która zaraz po wojnie trafiła do szkoły przyuczenia zawodowego we Włókniarzu w Częstochowie (gdzie piętno matki za nią podążało). Muszę zbadać sprawę, bo moja babcia była w tej szkole chyba w tym samym czasie :)

 

A reportaż polecam, fascynująca sprawa i świetnie się czyta :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Keith Flint napisał:

płacze na mój widok, więc umie wypowiedzieć właśnie :p

ja i narcyzm xD Raczej w drugą stronę. BTW - ME: Andromeda za 32 zł z hakiem, polecam.

No z twoich wypowiedzi niestety wynika coś zupełnie innego. To że się pozujesz na mizogina i nienawidzącego siebie stuleję nie oznacza, że się tak zachowujesz. A zachowujesz się jednoznacznie narcystycznie :) JESTEM CHORYM ZBOCZEŃCEM, PRAWDZIWYM ALTERNATYWNYM POPIERDOLEŃCEM, dziw że nie zabijam xD

  • Lubię! 10
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kuab napisał:

Fantazjowanie o przemocy to domena bezbronnych inteligentow :) 

jakieś źródła tych rewelacji? BTW - skąd nagle hejt, że nie lubię małych dzieci? Zwłaszcza jak mają popierdolonych rodziców

1 godzinę temu, Meler napisał:

To że się pozujesz na mizogina i nienawidzącego siebie stuleję nie oznacza, że się tak zachowujesz.

niestety, ale tak sie zachowuje. Ostatnio nawet przez to straciłem dziewczynę :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...