Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, kuab napisał:

"Dla taty" :keke:  Chociaz nie brakuje amatorow rekreacyjnego brania viagry, ktorzy generalnie jej nie potrzebuja - na jakies seks-imprezyy, orgie itd.  Bardzo ciekawe zjawisko.

Tak serio to co by nie mowic bardzo profesjonalne podejscie :)

 

Amatorom roksa.pl konskie dawki sildenafilu nie są obce.

 

Nie pytajcie skąd to wiem :D

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ajerkoniak napisał:

Kolega mówił, wiadomo.

 

Mnie też

O kurde, Lady Blanche z Ale Browar bardzo ciekawy witbier, @Vami piłeś?

Nam polecili go dla mojej narzeczonej w Ale Browarze w Gdyni. Bardzo przypadło jej do gustu, świetne na upały.

PS. Plusa nie będzie w ramach zimnego chowu ;P

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Meler napisał:

Ja byłem w Stone Brewery w Berlinie i zakochałem się w kwaśnym piwie. Jakie są kwaśne dobre dostępne u nas?

 

Mało niestety. Ale Naftali Vamiego była cudnie kwaskowata.

4 minuty temu, wojt3k napisał:

Nam polecili go dla mojej narzeczonej w Ale Browarze w Gdyni. Bardzo przypadło jej do gustu, świetne na upały.

PS. Plusa nie będzie w ramach zimnego chowu ;P

 

Ożesz Ty chuju.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

Ej @Reaper jakby co mogę do Spotify'a mogę zaproponować inną piosenkę Coila, ale by Coil trafił na naszą listę ;) (a przy okazji wybiorę najmniej przystępną i zepsuję listę ;))

Jak Pan sobie życzy ;) 

 

Godzinę temu, schizzm napisał:

Hm... znalazłem sobie lot na 10 dni do San Francisco z Barcelony. 250 euro w obie strony łącznie, loty bezpośrednie, chyba dobra cena? :-k (w listopadzie)

Całkiem kozak, z Wawy poniżej 1800 zł nie da rady trafić :) Tylko pamiętaj, że SF jest w chuj drogie, poogarniaj ile hotele kosztują ;) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

Hm... znalazłem sobie lot na 10 dni do San Francisco z Barcelony. 250 euro w obie strony łącznie, loty bezpośrednie, chyba dobra cena? :-k (w listopadzie)

 

Kierunek fajny, ale termin by jednak mnie odstraszył ;)

Godzinę temu, Reaper napisał:

Tylko pamiętaj, że SF jest w chuj drogie, poogarniaj ile hotele kosztują ;) 

 

Można znaleźć nocleg ~50 km. od SF i wtedy ceny są już naprawdę ok. Warunek jest wtedy taki, że warto mieć wynajęte auto :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...