Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy ogarniacze, obejrzałbym w weekend jakiś mecz. żadne ligi nie grają, ani nic, zostają pewnie tylko sparingi... tylko jak trafić na terminarz sparingów? nie musi to być najwyższy poziom piłkarski, ważne, żeby było w okolicy Warszawy ;) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ingenting napisał:

:muza:

 

Ale to jest cudowne, dlaczego dopiero teraz na to trafiłem?

Miałem identyczna reakcje jak Ty. :DKatowalem to kilka miesięcy temu. Znakomite easy-listening, powiedziałbym nawet, że za bardzo "easy". Niestety bardzo szybko się osluchuje (mówię o ostatniej płycie) i czar za szybko mija, teraz mi trudno wrócić do tego ;)

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Pulek napisał:

koledzy ogarniacze, obejrzałbym w weekend jakiś mecz. żadne ligi nie grają, ani nic, zostają pewnie tylko sparingi... tylko jak trafić na terminarz sparingów? nie musi to być najwyższy poziom piłkarski, ważne, żeby było w okolicy Warszawy ;) 

Dzis Legia-Radomiak :)

To pomaga:

http://www.90minut.pl/przygotowania.php?id_rozgrywki=9937&runda=1

http://www.90minut.pl/przygotowania.php?id_rozgrywki=9938&runda=1

http://www.90minut.pl/przygotowania.php?id_rozgrywki=9939&runda=1

Odnośnik do komentarza

Muszę zmienić ośrodek...

Plecy mi wysiadły i skończyły mi się leki przeciwbólowe, więc zadzwoniłem do ośrodka z pytaniem czy lekarz wypisze mi tabletki. Mówię więc "diclo-duo ale nie te co zawsze wypisuje tylko te takie niebieskie" (bo niebieskie są tańsze) Wypisał mi więc tabletki które chciałem i lek na potencję :roll: 

  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brudinho napisał:

Muszę zmienić ośrodek...

Plecy mi wysiadły i skończyły mi się leki przeciwbólowe, więc zadzwoniłem do ośrodka z pytaniem czy lekarz wypisze mi tabletki. Mówię więc "diclo-duo ale nie te co zawsze wypisuje tylko te takie niebieskie" (bo niebieskie są tańsze) Wypisał mi więc tabletki które chciałem i lek na potencję :roll: 

Jakby co, to w ciagu 2 lat mozesz zuzyc :keke: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kuab napisał:

Jakby co, to w ciagu 2 lat mozesz zuzyc :keke: 

 

Najlepsze, że wysłałem po recepte siostre :rotfl: Jak podeszła i zapytała o recepte to pielęgniarki już miały heheszki "witaminki ;) witaminki ;) " A ja skapnąłem się w kolejce w aptece gdy googlowałem co to jest sildenafil actavis. Byłem przekonany, że to osłonowe :keke: 

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Najlepsze, że wysłałem po recepte siostre :rotfl: Jak podeszła i zapytała o recepte to pielęgniarki już miały heheszki "witaminki ;) witaminki ;) " A ja skapnąłem się w kolejce w aptece gdy googlowałem co to jest sildenafil actavis. Byłem przekonany, że to osłonowe :keke: 

osłonowe :lol: no kurwa zrobiło mi dzień. Dzięki Brudi :D

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Najlepsze, że wysłałem po recepte siostre :rotfl: Jak podeszła i zapytała o recepte to pielęgniarki już miały heheszki "witaminki ;) witaminki ;) " A ja skapnąłem się w kolejce w aptece gdy googlowałem co to jest sildenafil actavis. Byłem przekonany, że to osłonowe :keke: 

"Dla taty" :keke:  Chociaz nie brakuje amatorow rekreacyjnego brania viagry, ktorzy generalnie jej nie potrzebuja - na jakies seks-imprezyy, orgie itd.  Bardzo ciekawe zjawisko.

Tak serio to co by nie mowic bardzo profesjonalne podejscie :)

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ajerkoniak napisał:

Tak btw to wnoszę o rangę "człowiek plus" dla uż. @wojt3k

A Wy tak nie macie? Jeśli przeczytam posta i zgadzam się z nim to daję plusa. A że często czytam forum przy śniadaniu przed pracą to wtedy wygląda jak lawina plusów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...