Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Gabe napisał:

Pamiętaj, że do takich spodni tylko podkolanówki, bo dżentelmen nigdy nie może pokazać gołej łydki! To afront i faux pas! :profesor: 

E tam, bez przesady :P Jak dla mnie to mozna nawet dobrze wygladac w koszuli i krotkich spodniach, byle nie bylaby to koszula z krotkim rekawem.

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Chłopaki, Wy jesteście specjalistami od memów. Czasami na weszło spotykam się z tekstem: robić coś na dowód Patejuka. A że to dotyczy mojego nazwiska, więc się zainteresowałem. Kwerenda w Google wykazała, że chodzi o bekę z trenera Levego ze Śląska, że bierze kredyty chwilówki na dowód Patejuka. Jaka jest tego geneza?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krzysfiol napisał:

Chłopaki, Wy jesteście specjalistami od memów. Czasami na weszło spotykam się z tekstem: robić coś na dowód Patejuka. A że to dotyczy mojego nazwiska, więc się zainteresowałem. Kwerenda w Google wykazała, że chodzi o bekę z trenera Levego ze Śląska, że bierze kredyty chwilówki na dowód Patejuka. Jaka jest tego geneza?

Na szybko tylko takie coś znalazłem :/http://weszlo.com/2017/09/17/staszek-levy-we-wroclawiu-juz-piec/

 

Pod P.

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Reaper said:

Dzisiaj wstałem o 5.20, żeby na spokojnie móc wrócić z roboty na mecz. Trochę skołowany byłem rano i dopiero teraz dotarło do mnie, że wychodząc z domu żona się mnie pytała czy kupić mi chipsy i piwo na mecz :D Skarb! <3 

 

Albo coś chce, albo coś przeskrobała!

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Reaper napisał:

Dzisiaj wstałem o 5.20, żeby na spokojnie móc wrócić z roboty na mecz. Trochę skołowany byłem rano i dopiero teraz dotarło do mnie, że wychodząc z domu żona się mnie pytała czy kupić mi chipsy i piwo na mecz :D Skarb! <3 

Gratuluję, moja narzeczona też kupiła dla mnie nachosy. Tata wstawił już piwo do lodówki. A kierownik dziś ustalił, że pracujemy do 13:30 gdyż musimy przecież patrzeć jak wyglądają rywale grupowi. Co tu kryć, dzień zapowiada się fajnie ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ciekawa sprawa w MLB. Soto z Nats zadebiutował 20 maja i od tej pory wymiata. Dzisiaj w nocy Nats grali kontynuacje meczu z 15 maja (przerwany wówczas przez deszcz) i Soto zaliczy HR. I tym sposobem trochę zamieszał w „papierach” i statystykach bo ma home run przed oficjalnym debiutem :keke: 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...