Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Gacek napisał:

Nie.

Dlaczego nie? Żart ten wykorzystywał absurdalne odwołanie gwiazdy światowego sportu do sytuacji politycznej w Polsce, odnosząc uczucia z tą związane jako wiodące i przeważające nad radością czy smutkiem związanym z ważniejszymi, bardziej realnymi problemami danej postaci. Absurd tej wypowiedzi oraz zaskoczenie dla czytelnika danego mema, który nie spodziewa się takiego powiązania świata sportowego show-biznesu z polską polityką dawało bardzo śmieszną sytuację. Mnie na przykład rozbawiła wersja z Cristiano, którą widziałem miesiąc temu, tym bardziej, że to był pierwszy żart tego typu, na jaki się natknąłem:

 

32313059_1683801965069112_10498474864132

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Fajnie mi się buduje ten Celtic. Przynajmniej się nie musze martwić ligą, tylko się bawić w promowanie różnych gagatków. 

W tym sezonie średnia wieku wynosi 24 lata, a jesteśmy w ćwierćfinale LM i jest kilku gości, za których mógłbym zgarnąć grube hajsy. A notatniki scoutów pękają w szwach. Niestety AI jest niebywale wkurzające przy zakupach. No i to cholerne pozwolenie na pracę i Brexit.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, me_who napisał:

No u mnie niestety podlega, bo Leigh jak go sprzedawałem do WHU, to na moje "zawsze będziesz tu witany z radością", odpowiedział "dopóki pan tu jest, moja noga nie postanie w tym klubie". I tak trochę jest niezręcznie głosować teraz :(  Chyba, że anonimowo.

no i się doigrałeś koleszko, trafiasz na plonklistę, nie szanować Grifitthsa to gorzej niż nie szanować papieża

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

przestań już mnie straszyć tym brexitem, jezu

A no w sumie tak. Wy się sprowadziliście po referendum. Ale imo z Twoim fachem to izi. Tym bardziej w Szkocji.

Teraz, Hidalgoo napisał:

no i się doigrałeś koleszko, trafiasz na plonklistę, nie szanować Grifitthsa to gorzej niż nie szanować papieża

Ja go sprzedałem, żeby mógł grać. Żeby rozkwitł niczym oset na angielskich łąkach. Chciałem, żeby londyńska gawiedź mogła spoglądać na te szkockie splendory. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...