Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, adamus napisał:

kuzwa... po 2 miesiącach rekrutacji okazał się, że firmie nie przypasował 3miesięczny okres wypowiedzenia i wybrali inna osobe, która może zacząć od lipca... jakby na początku powiedzieli, że chcą kogoś tak szybko to też byłbym już dostępny...

 

U mnie menedżer w Stanach mówi: na czas nieokreślony z nim, a menedżer w Polsce: a może jeszcze potestujemy następne 3 miesiące :keke: 

True story.

9 minut temu, me_who napisał:

Dawaj dużo prostopadłych podań i biegaj na turbie, zawsze działa.

 

Kamtek rozmawiał z Tobą już na temat potencjalnego wspólnego-święta-rzucania-kurwami??

Odnośnik do komentarza

Kanadyjska perspektywa wielkości :keke:

 

Mamy mały rynek na piwo rzemieślnicze - tak około 8 milionów ludzi

 

xD

 

Kranoprzejęcia w Kopenhadze i Aarhus, festiwale w Bardejowie i Burgas, do tego pewnie kranoprzejęcie w Quebeku na jesieni. No i warzenie w Californii zapewne.

  • Lubię! 13
Odnośnik do komentarza

Poznałem główną technolog Weyermanna, jednej z największych słodowni w Europie, pogadaliśmy parę godzin i wymyśliliśmy sobie, że polecimy do Kalifornii i zrobimy tam kooperację, a potem drugą w PL, a część dochodu pójdzie na dzieciaki z FAS, bo ich wspieramy.

  • Lubię! 8
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

A ja mam dla Was na otwarcie taką ciekawostkę:

Arabia Saudyjska ma więcej graczy grających w obcych ligach (3) niż Rosja (2). Kto by się spodziewał?

 

Z ciekawości rozszerzyłem zakres badania i wyszło, że Szwecja i Senegal nie mają żadnego gracza z rodzimej ligi, a Anglicy nikogo z obcej.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

A ja mam dla Was na otwarcie taką ciekawostkę:

Arabia Saudyjska ma więcej graczy grających w obcych ligach (3) niż Rosja (2). Kto by się spodziewał?

 

Ależ to jest ciekawostka, wieszczę, że kolega będzie pisał do kolejnego skarbu kibica przeglądu z takimi perełkami :P 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, me_who napisał:

A ja mam dla Was na otwarcie taką ciekawostkę:

Arabia Saudyjska ma więcej graczy grających w obcych ligach (3) niż Rosja (2). Kto by się spodziewał?

 

grających to zbyt duże słowo. Wszyscy trzech gracze, o których mowa są wypożyczeni  do klubów z Hiszpanii (odpowiednio CD Leganes,  Villarreal CF i Levante UD), natomiast tylko jednemu z nich udało się zagrać w meczu (26 minut).

Przypominam również, że w zespole Sampdorii Genua występuje trzech polskich zawodników: Bartosz Bereszyński, Karol Linetty oraz Dawid Kownacki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...