Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Reaper napisał:

Co do oglądania MŚ, to ja już rozkminiłem - normalnie są transmisje na sport.tvp.pl i odpalam je sobie przez chromecasta na TV.

No ja zwykle robię całkiem podobnie, tylko bez chromecasta. Po prostu po Wi-fi, gdzie komputer traktuje telewizor jako drugi monitor, tylko jednak wtedy jest trochę mniej klatek na sekundę. Może to kwestia samego routera? 

 

No i w sumie sam player TVP jakoś mnie wywala czasem i trzeba kliknąć play, żeby działało dalej. A czasem to bywa mocno irytujący moment :D

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, schizzm napisał:

Katowac się polskim komentarzem jak masz tam dostęp do brytyjskich ladow za mikrofonami? Podziwiam :)

 

Zresztą... Całe mistrzostwa powinny być globalnie komentowane przez Hiszpanów bo to miszcze w tym fachu :)

Nie wiem czy mam jakiś legalny dostęp ;) A nie chcę odpalać żadnych nielegalnych streamów.

2 minuty temu, lad napisał:

@Reaper a nie orientowałeś się jak tam wygląda pakiet Sky Sports? Ciekawy jestem jakie tam imperium Murdocha dyktuje ceny w Szkocji.

Nie planuję kupować w ogóle pakietu TV, wszystko co mogę potrzebować od szczęścia jest online :) 

Odnośnik do komentarza

Tak czepiając się legalności - jesteś pewny, że stream TVP poza Polską jest legalny? Coś mi się kojarzy, że kiedyś była zadyma z którąś z niemieckich telewizji, bo jest dostępna w Polsce za darmo z satelity i trzeba było blokować, żeby Polacy płacili Polsatowi, a nie oglądali za darmo w niemieckiej TV. Ciekawi mnie jak jest z tymi licencjami na wydarzenia sportowe w tym zakresie. 

Odnośnik do komentarza
35 minutes ago, schizzm said:

Katowac się polskim komentarzem jak masz tam dostęp do brytyjskich ladow za mikrofonami? Podziwiam :)

 

Zresztą... Całe mistrzostwa powinny być globalnie komentowane przez Hiszpanów bo to miszcze w tym fachu :)

 

Przy meczach Polaków polski komentarz +100 do emocji i ogólnego odbioru widowiska.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Man_iac said:

Tak czepiając się legalności - jesteś pewny, że stream TVP poza Polską jest legalny? Coś mi się kojarzy, że kiedyś była zadyma z którąś z niemieckich telewizjach, bo jest dostępna w Polsce za darmo z satelity i trzeba było blokować, żeby Polacy płacili Polsatowi, a nie oglądali za darmo w niemieckiej TV. Ciekawi mnie jak jest z tymi licencjami na wydarzenia sportowe w tym zakresie. 

 

Nie jest legalny. Licencje są sprzedawane na dany kraj. TVP może pokazywać wydarzenia sportowe tylko w Polsce.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Reaper napisał:

Co do plusów, to uważam, że kto plusuje/minusuje co, nie tylko moje posty, jest istotne, bo jest to jakiś wkład w dyskusję. Dzięki temu wiem jakie osoby co i jak interpretują. 

 

Poza tym nie przelanie kilku złotych raz na pół roku na forum, w którego życiu realnie uczestniczę od 14 lat, a nawet rozwinąłem lepsze (i gorsze :keke: ) znajomości, byłoby dla mnie po prostu dziwne :) 

 

 

Nie widzę związku między jednym a drugim, ale spoko ;) to ważne dla rozwoju forum, żeby rozumieć co inni mogą zrozumieć czytając jednym okiem, a drugim patrząc na FMa ;)))))

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...