Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, schizzm said:

O właśnie.

 

Messi = Jordan - talent, finezja, artyzm. 

Ronaldo = LeBron James - talent, ciężka praca, fizycznosc, atletyzm

 

Jakoś tak :-k

Który lepszy? Nie wiem ;)

 

Przy Jordanie można napisać każde z tych słów, które dałeś koło LBJ :) Tytan pracy, kosmita atletycznie i wydolnościowo :)

 

A który lepszy? Wszystko zależy od kąta, pod którym będziesz oceniał :) IMO jedno mają wspólne - granie z każdym z nich (trenowanie, bycie GM'em ekipy) to masa niewdzięcznej i wrednej roboty, bo opaj panowie charakterki mają wybitne :D 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, schizzm said:

No wiem, trochę uproscilem, chodziło mi o to, że w pewnym momencie kariery LeBron poszedł mocno w masę ;) i stał się klockiem, a Jordan to zawsze byla taka gazela ;)

 

IMO jakby w czasach MJa było wiadomo tak dużo o ludzkim ciele, jak teraz (i jakbym MJ nie miał na to wyjebane, co wcale nie jest pewne z jego sposobem bycia :D) to wyglądałby podobnie.

 

Pomyślałem właśnie jakby to wyglądało, jeśli MJ i LBJ graliby w tym samym czasie :D DŻIZAS :D

 

Btw to genialna ta dzisiejsza maryniowa dyskuja :D Monitor opluty, plusy na wykończeniu :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, me_who said:

Za dodatkowe przysłowiowe PIĘĆ złotych przelanych na konto CMF możesz plusować w nieskończoność!

A nawet za pinsiont groszy.

 

Sypnąłem cebulionami :D

 

Mogę liczyć na jakieś uroczyste pasowanie na przyjaciela :-k? Wiecie, królowa, nagi miecz, te sprawy..

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, beeres napisał:

 

Plusy rozdaje użytkownik @wojt3k. To więcej niż pewne.

Od tygodnia ma przyjaciela i już jaki cwaniak.

1 minutę temu, kolek23 napisał:

 

Sypnąłem cebulionami :D

 

Mogę liczyć na jakieś uroczyste pasowanie na przyjaciela :-k? Wiecie, królowa, nagi miecz, te sprawy..

Mogę być nago, no problem.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

Dokładnie, ja np. wiem, że mnie zaplusował kolega Reaper i nasza przyjaźń się umacnia.

Minusowałbym Cię od miesięcy, ale skoro podglądasz, to pewnie byś się obraził. Niczym Mesi czy tam Krystiano.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

Od tygodnia ma przyjaciela i już jaki cwaniak.

 

Miałem wcześniej. Po prostu nie zauważyłem, że go straciłem :/

 

A teraz jak już przelałem pieniążki to miło mi, że mam o tyle więcej e-przyjaciół w moim życiu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kamtek napisał:

Minusowałbym Cię od miesięcy, ale skoro podglądasz, to pewnie byś się obraził. Niczym Mesi czy tam Krystiano.

A masz plusa, na poczet przyjaźni i że nie chowam urazy za Twoje skandaliczne zachowanie.

Widzę, że ciągłe klęski w starciach konsolowych w gry hokejowe doznawane z mej ręki mocno zaburzają Twój odbiór świata.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

A masz plusa, na poczet przyjaźni i że nie chowam urazy za Twoje skandaliczne zachowanie.

Widzę, że ciągłe klęski w starciach konsolowych w gry hokejowe doznawane z mej ręki mocno zaburzają Twój odbiór świata.

Tak to sobie tłumacz, przypadkowy triumfatorze kilku nic nie znaczących potyczek. Puchar i tak do mnie należy. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, me_who napisał:

Tylko by se paznokcie połamał o gęstą i męską brodę Geniusza z Rosario!

Weź, ma rudo brodę i farbuje się na blond. Wyrok jest prosty. Homoseksualista!

 

18 minut temu, Reaper napisał:

Nie wiem jak można żyć nie wiedząc kto i za co daje plusy i minusy :-k 

Ymmmm, normalnie? Naprawdę Cię obchodzi, kto Ci daje plusy/minusy?

 

4 minuty temu, Kamtek napisał:

Minusowałbym Cię od miesięcy, ale skoro podglądasz, to pewnie byś się obraził. Niczym Mesi czy tam Krystiano.

 

Zdecydowanie zachowanie niczym Kriistiano! Cichy psychofan :keke:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...