Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, krzysfiol napisał:

@Man_iac, strasznie dużo w Tobie romantyzmu, jak na gościa, którego zgrywasz na forum ;) 

A przeciwnie. Ja zawsze szedłem tam, gdzie lepiej płacą nie zawracając sobie głowy jakąś lojalnością wobec pracodawcy. Dlatego cenię piłkarzy, którzy potrafią zrobić inaczej. Tak jak chociażby Totti, tak jak Buffon (niby kiedyś zmienił klub, ale potem nawet jak Juventus się skurwil to został Mimo że na pewno na brak ofert nie narzekał). Albo np. Casillas w Realu - też odszedł dopiero, jak to wyjebali.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Man_iac napisał:

A przeciwnie. Ja zawsze szedłem tam, gdzie lepiej płacą nie zawracając sobie głowy jakąś lojalnością wobec pracodawcy. Dlatego cenię piłkarzy, którzy potrafią zrobić inaczej. Tak jak chociażby Totti, tak jak Buffon (niby kiedyś zmienił klub, ale potem nawet jak Juventus się skurwil to został Mimo że na pewno na brak ofert nie narzekał). Albo np. Casillas w Realu - też odszedł dopiero, jak to wyjebali.

 

Czyli po prostu jesteś hipokrytą :kekeke:

 

W futbolu łatwo mówić o romantyzmie, kiedy jest się wychowankiem/trafia się w młodym wieku do klasowego klubu. Jak zaczynasz w Goczałkowicach, to musisz iść do przodu. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Czyli po prostu jesteś hipokrytą :kekeke:

 

W futbolu łatwo mówić o romantyzmie, kiedy jest się wychowankiem/trafia się w młodym wieku do klasowego klubu. Jak zaczynasz w Goczałkowicach, to musisz iść do przodu. 

No ale mimo wszystko ani Sportingu ani Manchesteru do Goczałkowic bym nie porównywał.

Odnośnik do komentarza

Talent Ronaldo w Sportingu to jednak jakbyś wsadzał np. Lewandowskiego do Legii Warszawa. A z Manchesteru odszedł bo pomógł nam wygrać wszystko i zawsze chciał grać w Hiszpanii, no hard feelings Cris <3.

Nie da się być najlepszym piłkarzem świata poza czołowym zespołem ligi hiszpańskiej albo angielskiej (no i Bayernu ewentualnie). I tak, dotyczy to też Neymara, dlatego prędzej czy później zagra w Realu.

Odnośnik do komentarza

Może ten sezon Widzewa to youtubowy challenge, który zostanie teraz opublikowany. Smuda przed każdą kolejką losował wyzwanie: „wygraj mecz niekorzystając z 5 najlepszych zawodników”; „wyślij najlepszego zawodnika do rezerw”.

Cały sezon modlił się, żeby nie wylosować: weź udział w konferencji bez popełnienia błędu językowego.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...