Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że dźwiękowiec odpowiedzialny za odgłosy w Eye of the Beholder 3 szczeźnie w jakimś piekle dla inżynierów dźwięku. Tak spartolić robotę, to trzeba mieć talent :roll: 

 

Choć ciężko w to uwierzyć po ciężkich przeprawach na starcie z EotB 2, to jego następca ma chyba jeszcze trudniejszy i wymagający początek rozgrywki  :ysz:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Kinas napisał:

to ja poproszę taki nie-socjalizm jak w Norwegii, Islandii, Szwecji, Holandii, Niemczech itd. - nazwa mnie średnio interesuje :)

Spoko, to poproś jeszcze o wehikuł czasu, brak wojen, okupacji sowieckiej, reformy rynkowe zamiast 50 lat biedy pod ruskim biczem, itd.;)

Odnośnik do komentarza

ale mówisz o ogłoszeniach o pracę czy o wakacjach? w Poznaniu widziałem reklamy tych drugich (Drezno :love:)

 

a wracając do porównania Norwegia-Wenezuela IMHO największą różnicą jest to, że "akumulacja kapitału z ropy" w Norwegii trafiła do uczciwego rządu, który ogarnął z nich sobie programy socjalne dla ludzi, a w Wenezueli trafiły one na prywatne konta wąskiej grupy członków rządu i ich rodzin 

punkt drugi to chyba zjebana dyplomacja - Norwegia "lubi się" ze swoimi najbliższymi, całkiem bogatymi, sąsiadami (co ułatwia handel, innowacyjność gospodarki itp), a Wenezuela zrobiła sobie z USA największego wroga 

 

a teraz zgadnij: którym postępowaniom jest bliższy nasz rząd? :)

Odnośnik do komentarza

To znaczy w Wenezueli „socjal” jest taki, że w Europie to nie do wyobrażenia ;) mam kolegę z Maracaibo i on mówi, że prąd i benzynę miał całe życie za darmo, że jak wyjeżdżali na urlop na tydzień, to zostawiali włączone światło i klimatyzację na maksa, żeby było chłodno w domu po powrocie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...