Jump to content

Recommended Posts

W dniu 13.03.2021 o 19:34, tio napisał:

Przygód dronika odcinek ostatni: po próbie wzbicia się w powietrze na jakieś 12 metrów porwał go wiaterek. Bezzałogowy Statek Powietrzny nie reagował na komendę "pull down, tree ahead!", wpadł w konar i zawisnął na drzewie, gdzieś tak na 10-12 metrach nad ziemią.

Przez ponad godzinę próbowałem sprowadzić na ziemię za pomocą rzucania kijem i kopaniem piłką do nogi (czuję, że będę miał zakwasy). Niestety, bezskutecznie.

Cóż, będę go jeszcze pod tym drzewem odwiedzał wypatrując czy jeszcze tam jest.

Tym samym ujawniła się pewna przewaga drona za 250 zł nad tym za 500 zł. Zawiesiłem na drzewie trochę mniej kasy :) 

Dlatego wolę modele kołowe :P - nie zawieszą się na drzewie... ale znam przypadek, że jeden znajomy z grupy fejsbukowej tak "szczęśliwie" skoczył swoim modelem  Jumpshot SC, że ten wylądował w klatce z tygrysami łodzkiego ZOO :D

Chociaż na jakiś sprzęt latający też mam chrapkę.

• Haha 2
  • 3 weeks later...

Tani dron xiaomi wylądował na drzewie i wisi na nim od kilku tygodni.

423393434_midronedrzewo.thumb.jpg.f1ae702a2ce632d380d988084e984273.jpg

Jednak bakcyla latania załapałem i zainwestowałem w droższy sprzęt dji mini 2. Podobno, to nadal zabawka ale dostarcza o wiele więcej frajdy i można już tym robić niezłe filmy (4K) i zdjecia. Dotarł wczoraj więc dopiero uczę się latać ale dostarcza sporo radości. 

Pierwsze ujęcia:

• Like 3
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...