Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

IMHO to teściowi jmk nie da się pomóc, bo jak wybierze się mu coś praktycznego, to stwierdzi, że za mało prestiżowo wygląda ;) Skoro podobają mu się BMW i Volvo, to pewnie w te kierunki trzeba iść, ale w tym budżecie coś rozsądnego to też słabo... Nie wspominając o negacji SUV-ów na tym forum ;)

 

Spytaj się Gacka czy kupił tę Mokkę, skoro prawnik tym jeździ, to właściciel sklepów też może ;) 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Reaper napisał:

IMHO to teściowi jmk nie da się pomóc, bo jak wybierze się mu coś praktycznego, to stwierdzi, że za mało prestiżowo wygląda ;) Skoro podobają mu się BMW i Volvo, to pewnie w te kierunki trzeba iść, ale w tym budżecie coś rozsądnego to też słabo... Nie wspominając o negacji SUV-ów na tym forum ;)

 

Spytaj się Gacka czy kupił tę Mokkę, skoro prawnik tym jeździ, to właściciel sklepów też może ;) 

 

Tzn. ten BMW to był przykład, że coś w tym stylu jest szukane i właściwie to podrzucił go jego syn <szwagier mój;)>  I sklep ma moja teściowa i właśnie nie skumałem ;) Oni mają już busa, opla astrę kombi i opla zafirę i do towaru będzie teraz astra ;) A teść ma firmę kamieniarską. I stwierdził, że wreszcie czas mieć coś ładnie wyglądającego i komfortowego jak się jedzie do klienta czy w gości.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Reaper napisał:

IMHO to teściowi jmk nie da się pomóc, bo jak wybierze się mu coś praktycznego, to stwierdzi, że za mało prestiżowo wygląda ;) Skoro podobają mu się BMW i Volvo, to pewnie w te kierunki trzeba iść, ale w tym budżecie coś rozsądnego to też słabo... Nie wspominając o negacji SUV-ów na tym forum ;)

 

Spytaj się Gacka czy kupił tę Mokkę, skoro prawnik tym jeździ, to właściciel sklepów też może ;) 

Mokka zero bagaznika, dwie tony podróżne i game over

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...