Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie wolelibyście zostać zastrzeleni, na pustyni, w górach czy w dżungli?

 

ja chyba w górach od biedy, chociaż widmo, że dostaje kulke spadam w przepaść i jeszcze żyje połamany na dnie rowu to suabo ;/. Ale lepiej tak niż w stu stopniach celsjusza gnić albo odganiać pająki węże i wietnamczyków.

Odnośnik do komentarza
gdzie ty masz piękną pogodę? U mnie deszczem nawala i jest zimno.

W BB wiosnad4f1633c913349adb9d3a03cbfa1c219.jpg
Ze smutnych wieści to dziś zmarła moja Babcia. 73 lata, wspaniała kobieta która niestety od lat zmagała się z Alzhaimerem i ostatnie 3 lata to już właściwie tylko wegetacja. Został już mi tylko jeden dziadek na tym świecie.
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza

2115345

 

 

co myślicie o takiej taktyce? Gramy w końcu składnie, aż miło, tylko nie wiem czy to rozpędzone morale plus czitowanie składem, jak zwykle, czy jednak udało mi się wiele nie zepsuć? Ostatnio tak grałem chyba w CM4. Prawa strona trochę kuleje, a nie chce dawać lustrzanego odbicia tego co po lewej, i defensywny pomocnik gdy atakujemy ma często sporo luzu, a nie bardzo wiem jak go wykorzystać żeby nie zepsuć =) Z poleceń niskie crossy tylko, bo chyba takie pasują do małych szybkich napastników. Edit - OPŚ to fałszywy napastnik, zasłonięte jest =)

 

PS - czemu wielu Hindusów nosi nazwiska jak z wenezuelskich telenoweli? Taki Romeo Fernandes np, plus wielu podobnych tubylców mam w składzie. 

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...