Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Humor katolicki jeszcze da sie zniesc, np. dowcip o ksiedzu na motorze czy Jezusie chodzacym po wodzie.

 

W kabaretach najgorsze jest przebieranie sie za babe, a zaraz za tym aktualne przez dany tydzien/miesiac dowcipy polityczne oparte na wypowiedziach czy ludziach, ktorych chwile pozniej nikt juz nie pamieta.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Jako osoba urodzona w piątek trzynastego od zawsze twierdziłem, że wbrew panującym przekonaniom dla mnie jest to dzień neutralny, jeśli nie szczęśliwy. No i dziś podejrzenia się potwierdziły:

1) potwierdziło się, że w środę narzeczona jedzie podpisać umowę kupna mieszkania.

2) odezwał się do mnie znajomy i podrzucił ofertę pracy w firmie w którym jest CTO. Nie powiem, perspektywa powrotu do branży SEO kusi. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, kuab napisał:

No szerzej to po prostu tzw. prawicowe poczucie humoru, rzeczywiście trudno znaleźć coś bardziej bezbekowego.

No ja po poście SZk już nie wiem, czy chodzi o takie żarty z religii, które bywają czasem śmieszne (np. "wyjmij gwoździe" mnie rozsmieszyl za pierwszym razem), czy żarty religijne w drugą stronę (czyli zapewne głównie beka z ateistów) i tych drugich nie kojarzę wiele.

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...