Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Keith Flint napisał:

Ja bym sobie kebsa opierdolil i zapil piwem, ale kasy brak. Hawk jaki tłuszcz najlepszy, tak żebym zgaga po tym nie dostał  (serio jak się tłuswego najem mam zgage w cholerę ).

A tak w ogóle dziękuję pan Papież 

do smażenia smalec najleprzy, ale tak żebyś zgagi nie dostał to nie wiem, musisz sam pogooglować

więc trochę nie ma za co

Odnośnik do komentarza

Mam pilny projekt do machnięcia, a musiałem auto na myjnię odstawić, więc wziąłem lapka ze sobą. Przyszedł jakiś koleś, który też czeka na auto, i go nosi żeby pogadać... "jak tam się sprzęty appla sprawują? kupiłbyś sobie sam teraz czy coś innego?" :roll: 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Reaper napisał:

Mam pilny projekt do machnięcia, a musiałem auto na myjnię odstawić, więc wziąłem lapka ze sobą. Przyszedł jakiś koleś, który też czeka na auto, i go nosi żeby pogadać... "jak tam się sprzęty appla sprawują? kupiłbyś sobie sam teraz czy coś innego?" :roll: 

No dobra, ale kupiłbyś ? I jak się sprawują?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

Ale czas, żeby na forum napisać, to już masz ;) (co się chwali ;)) 

Czas na napisanie na forum sam wybieram, a on mi się wpieprza w środku zdania, które tłumaczę :P 

Ale już sobie poszedł, a tłumaczenie właśnie kończę ;) 

9 minut temu, Dudek napisał:

No dobra, ale kupiłbyś ? I jak się sprawują?

Uznaję to za marny trolling i nie zaszczycę odpowiedzią.

 

Znaczy poza tą powyżej. I tą tutaj.

Odnośnik do komentarza

Może nie zjechałeś na kontrolę drogową.

 

Ja miałem śmieszną historię z tydzień temu. Jechałem do Augustowa, przez jakąś wieś, no i miałem z 65 na godzinę. Patrzę, policja stoi, myślę sobie, że dostanę mandat. Zwłaszcza, że policjant przy samochodzie macha lizakiem. Zjeżdżam na pobocze, a policjant zdziwiony mówi: "Nie zatrzymaliśmy Pana, tak sobie machałem lizakiem" 

 

:iksde: 

  • Lubię! 4
  • Haha 7
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, krzysfiol napisał:

Może nie zjechałeś na kontrolę drogową.

 

Ja miałem śmieszną historię z tydzień temu. Jechałem do Augustowa, przez jakąś wieś, no i miałem z 65 na godzinę. Patrzę, policja stoi, myślę sobie, że dostanę mandat. Zwłaszcza, że policjant przy samochodzie macha lizakiem. Zjeżdżam na pobocze, a policjant zdziwiony mówi: "Nie zatrzymaliśmy Pana, tak sobie machałem lizakiem" 

 

:iksde: 

Czy gdy się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy czy jednak było dementi w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...