Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj wieczorem piłeczka, jutro miała być rano, ale muszę do lekarza z młodym pojechać :sad: no i w poniedziałek hala, w środę pewnie sparing przed ligą biznesową, weekend liga bemowska, a jeszcze w międzyczasie mam dwóch sparing-partnerów do squasha...

Odnośnik do komentarza

Jutro Lechia - Arka w Gdańsku. Mam wolne, wiec może nawet bym się przeszedł, chociaż nie będzie kibiców Arki, wiec raczej obejdzie się bez żadnych akcji na stadionie. :/ Za to w dniu meczu „na mieście” może się trochę dziać, tak jak poprzednim razem :D 

Odnośnik do komentarza
Jutro Lechia - Arka w Gdańsku. Mam wolne, wiec może nawet bym się przeszedł, chociaż nie będzie kibiców Arki, wiec raczej obejdzie się bez żadnych akcji na stadionie. Za to w dniu meczu „na mieście” może się trochę dziać, tak jak poprzednim razem  
Mam chyba jeden wolny bilet, dawaj
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Seju napisał:

A co byscie zrobili jakby sie wam termoment rteciowy zbil. 

 

2MddGNE.png zamiatam zmiotka i myje podloge

 

aOoOisi.png  ide do sklepu po kilo ryby i rzucam na podloge (ryby jedza rtec), a pozniej oddaje mowiac ze srednio swieze

 

I3YPnoT.png dzwonie po straz pozarna

 

KbTjrUV.png pytam na forum

A co wtedy ze szkołą? Dajesz za wygraną i idziesz, czy szukasz innych sposobów udawania chorego? :D

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, schizzm napisał:

A widzisz, musiałem odklikac powiadomienie.

 

Generalnie zgadzam się. Portugalki zdecydowanie bardziej na plus. Zresztą IMHO ogólnie Hiszpanki to duży zawód. Wszystkie dziewczyny, jakie mi się podobają tutaj wizualnie, są innych nacji (Greczynki :wub:

może to kataloński klimat? Jak byłem w Madrycie, to mało karku nie skręciłem

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...