Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

xD

 

Silnik meczowy mnie rozpierdala, ale że przychodzi ekipa do managera który przejął ich w połowie sezonu, zrobił bilans 8-0-2 w lidze i doszedł do finału Pucharu Walii i mówi, że nooo nagle nam się zjebała atmosfera w szatni (bez powodu xD) i przed finałem wszyscy mają morale Very Low... brak słów

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pulek napisał:

no dobra... płacę PINCET za odszukanie opowiadania JACKa o Le Havre :-k to było naprawdę dawno temu, ale ciężko mi to namierzyć w internetach

na fmot nie ma: https://web.archive.org/web/20060217030849/http://www.fmot.pl:80/index.php/pl/redakcja/6/

jesli nie ma na tym forum, to musialo byc na starym, czyli przepadlo :sad:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czas na wpierdol od Juve. Ale sezon zaczęty pięknie.

 

Spezia (D) 1:0

Sassuolo (W) 0:1

Lazio (W) 2:1

Sampa (D) 4:1

 

Z Lazio fuks jak skurczysyn, bo w strzałach było 30(16) do 9(7) i wygrałem po karnym strzelonym w 84. minucie. Z Sampdorią sędzia (dobry sędzia, grzeczny sędzia) nie uznał 3 bramek gościom...

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, bartrix napisał:

W FM17 w zimowej bazie zgubili jedną cyferkę w jego reputacji

o to nawet nie wiedziałem, że wykorzystuje exploit gry. Tymczasem kupiłem sobie dwóch młodych obrońców z Nowary, Lorenzo Dickman i Moustapha Beye, obu sprzedam przynajmniej z zyskiem. Za to sprzedałem za De Sciglio do Valencii za 8,5 + 5 milionów potencjalnych bonusów

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Reaper napisał:

na fmot nie ma: https://web.archive.org/web/20060217030849/http://www.fmot.pl:80/index.php/pl/redakcja/6/

jesli nie ma na tym forum, to musialo byc na starym, czyli przepadlo :sad:

24/02/2006 @ 20:25  by Profesor   Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...



Poniżej znajdziecie treść niusa, jaki ukazał się dzisiaj na  CM Revolution. Ze względu na jego wagę, umieszczamy go u nas w całości, zarazem gorąco dołączając się do tego apelu - liczy się każdy gest ze strony czytelników FMOT:

"Kilka tygodni temu poinformowaliśmy na tych łamach o problemach zdrowotnych Robiego Robsona, twórcy legendarnych już, prawdopodobnie najlepszych uaktualnień do CM/FM na świecie. Tym razem potrzebna jest Wasza pomoc.

Od czasu ostatniego informacji, sytuacja nieznacznie się poprawiła, lecz aby Robi mógł znów cieszyć się zdrowiem, musi on poddać się operacji, którą będzie przechodził w połowie marca tego roku.

W związku z tym, że koszty leczenia są dość wysokie, w imieniu CM Revolution i samego Robiego Robsona, zwracamy się do Was, czytelników CM Revolution, fanów Football Managera, dla których praca Robiego Robsona jest czymś więcej, niż tylko zwykłym dodatkiem - o pomoc finansową dla naszego (i - przede wszystkim - Waszego) legendarnego redaktora, aby mógł on przejść najtrudniejszy okres swojego życia, i mógł cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata. Nagrodą dla Was będzie możliwość cieszenia się kolejnymi produktami firmowanymi przez Niego.

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć Robiego Robsona proszeni są o przesłanie dowolnej kwoty na konto Robsona:

Robert Przybyłowicz (Robi Robson)
50 1020 5558 1111 1558 3330 0062 (bank: Inteligo)

W tytule wpłaty prosimy wpisać: "pomoc dla Robiego".

W imieniu swoim oraz naszego drogiego kolegi, dziękujemy każdemu, kto wesprze Go choćby jedną złotówką."

xd

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, schizzm napisał:

@Pulekkilka knajp wrzucę Ci na listę obowiązkowa do odwiedzenia :). Kiedy i na ile lecisz? 

 

w maju na 5 dni :) mam nadzieję na dobrą pogodę (oby!), no i pełną wyżerkę ;) do tego biorę buty do biegania, planuję wypożyczyć rowery i skoczyć na plażę. normalnie brzmi jak plan!

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...